Body Oslo GP 2005 (Resultater)

iform.no
Av iform.no mai 25, 2005 18:14

Body Oslo GP 2005 (Resultater)

RESULTATER (Ref: http://www.nkf-ifbb.no )

KROPPSBYGGING:

Veteran (åpen klasse):
1. Henning Mikal Tønnessen Stavanger KFK
2. Sigurður Gestsson Vaxtarræktin Akureyri
3. Petter Mathisen Harald’s Gym
4. Roy Einarsen Roars Gym KK

Junior (åpen klasse):
1. Saied Mousavi Harald’s Gym
2. Kerim Hadzialic Harald’s Gym
3. Lasse Gulling Sabel Harald’s Gym
4. Jaber Mohammadi Harald’s Gym
5. Christopher Einang Flex Gym KK/Tech Nutrition

Damer (-/+57 kg slått sammen):
1. Jorun Steine Team Fitnessplanet
2. Eva-Kristin Danielsen Harald’s Gym
3. Linn Björn Team Flex Gym

Senior Herrer -80 kg:
1. Keywan Nabii Harald’s Gym
2. Bård Nilsen Roars Gym KK
3. Henning Mikal Tønnessen Stavanger KFK
4. Sigurður Gestsson Vaxtarræktin Akureyri
5. Terje Werner Hansen Roars Gym KK
6. Roy Einarsen Roars Gym KK

Senior Herrer -87,5 kg:
1. Lasse Bøvelstad Team Powertech – Norway
2. Saied Mousavi Harald’s Gym
3. Joakim Myhre Geir’s FKK – Norway
4. Knut Ole Kopland Drammen FKK

Senior Herrer -95 kg:
1. Magnús Bess Júlíusson Vaxtarræktin Akureyri
2. Petter Mathisen Harald’s Gym
3. Roy Bakken Kaliber Gym KK – Norway
4. Eddie Bergquist Lindesbergs Kraftsport Klubb

Senior Herrer +95 kg:
1. Kenneth Mandal Roars Gym KK
2. Jan Nordlund Vital Gym
3. Bjørn Vestrum Olsson Team Fitnessplanet
4. Vegard Bakken Stavanger KFK
5. Børge Fagerli Flex Gym KK/Tech Nutrition

OVERALL KROPPSBYGGING: Kenneth Mandal
BESTE POSØR HERRER: Bjørn Vestrum Olsson
BESTE POSØR DAMER: Jorun Steine


FITNESS:

Bodyfitness Damer ( -/+ 164 cm slått sammen):
1. Monica Høyer Kaliber Gym KK NO
2. Cecilia Söderström – Twinlab & Puls Fitness Center SWE
3. Catharina Wettermark Delta Gym SWE
4. Nina Jeanette Furseth Team Fitnessplanet NO
5. Evi Knudsen Øvrebø Stavanger KFK NO
6. Heiðrún Sigurðardóttir Vaxtarræktin Akureyri ICE
7. Gro Elisabeth Johansen Team Ultimate Nutrition NO
8. Sevgul Acigora Team Fitnessplanet NO

Fitness Fysikk Herrer -180 cm:
1. Thomas Alexander Kiønig Team Fitnessplanet NO
2. Eirik Solen Team Fitnessplanet NO
3. Glenn Waksvik Roars Gym KK NO
4. Jon Richard Figenschou Drammen FKK NO
5. Jon-Hassan Abdullah Lasse’s Gym NO
6. Yilmaz Dusunceli Harald’s Gym NO

Fitness Fysikk Damer ( -/+ 165 cm slått sammen):
1. Anna Bergli Get Fit Karlstad SWE
2. Maria Andersson Coach Online SWE
3. Lise Gangstad Team Fitnessplanet NO

Fitness Fysikk Herrer +180 cm:
1. Sondre Bjerke Martinsen Team Herkules NO
2. Terje Nagelsett Flex Gym KK/Tech Nutrition NO
3. Trond Sandslett Kaliber Gym KK NO
4. Ib-Andre Brandshaug Stavanger KFK NO
5. Christer Frøland Team Fitnessplanet NO
6. Ronny Ingar Olsen Team Fitnessplanet NO
7. Michael Andersson West Coast Athletics SWE
8. Jan Helgeland Stavanger KFK NO
9. Torkill Sager Team Fitnessplanet NO
10. Jack Gabban Gymboden Malmö SWE

OVERALL FITNESS FYSIKK: Sondre Bjerke Martinsen

iform.no
Av iform.no mai 25, 2005 18:14

Kommentarer

Annonser

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd

Annonser