NM i bodybuilding og fitness 2019 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 13, 2019 11:00

Classic Bodybuilding Åpen

1 plass: Ørjan Arnesen Team 24fitness
2 plass: Mikkel Kolstad Team 24fitness
3 plass: David Ewald Shape & Fitness Club
4 plass: Sebastian Haugan Kaliber FKK
5 plass: Andre Michalsen Kaliber FKK

Classic Bodybuilding junior

1 plass: Stian Tangen Kaliber FKK

Classic Bodybuilding master

1 plass: Andreas Adolfsson Team Fit2gether
2 plass: Aksel Bergheim Haralds Gym

Classic Bodybuilding Overall: Andreas Adolfsson

Wellness

1 plass: Anne-Cathrine Westby Haralds Gym
2 plass: Benedikte Yddal Haralds Gym

Classic Physique master

1 plass: Joakim Rafoss Team Elite
2 plass: Patrik Eriksen Colosseum KK

Bodyfitness – 163

1 plass: Hanne Lulu Holst Team Toppform
2 plass: Jannicke Kirkelund Team Toppform
3 plass: Trine Andreassen Kvam Team Invictus
4 plass: Maria Kværnø Pedersen Team City 24/7
5 plass: Pernille Eliassen Haralds Gym
6 plass: Mina Alette Johnsen Colosseum KK

Bodyfitness + 163

1 plass: Tine Rødningsby Colosseum KK
2 plass: Connie Holm Team Toppform
3 plass: Heidi Sørensen Egstad Team 24fitness
4 plass: Ebba Iggstrøm Team 24fitness
5 plass: Monika Ulseth Team Toppform

Bodyfitness junior

1 plass: Julie Fredriksen Lillesand Atletklubb
2 plass: Amanda Jensen Kaliber FKK
3 plass: Aina Fagerthun Team LiveFit
4 plass: Andrea Amelia Christiansen Team Toppform

Bodyfitness master

1 plass: Camilla Eilertsen Team Vitality
2 plass: Anette Tollefsen Grennes Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb
3 plass: Anette Dahle Team City 24/7
4 plass: May Linn Engevik Kaliber FKK
5 plass: Åse Tveitastøl Team City 24/7

Bodyfitness Overall: Camilla Eilertsen

Mens Physique – 173

1 plass: Ronnaphum Angkaew Team 24fitness
2 plass: André Bakkevoll Stavseng Kaliber FKK
3 plass: Shazad Ashraf Haralds Gym
4 plass: Tien Tran Haralds Gym
5 plass: Damien Shank Partner Fitnessteam
6 plass: Safa Azizpour Team 24fitness

Mens Physique – 176

1 plass: Petter Kvernberg Kaliber FKK
2 plass: Daniel Ek Team Fit2gether
3 plass: Oskar Miszta Team Fit2gether
4 plass: Theerathat Nimjitnorm Team 24fitness
5 plass: Surasak Rungroj Team 24fitness
6 plass: Andreas Hausland Team Elite

Mens Physique – 182

1 plass: Alexander Gilinsky Team Toppform
2 plass: Robert Eggen Stensvold Fit4Flex
3 plass: Zahed Soleiman Kaliber FKK
4 plass: Kristoffer Bjørndal Team LiveFit
5 plass: Marius Adamantium Gangmark Team Toppform
6 plass: Aryan Salehi Kaliber FKK

Mens Physique + 182

1 plass: Dan Mikael Helgestad Team Toppform
2 plass: Ola Norman Team 24fitness
3 plass: Andreas Trønnes Kaliber FKK65 Erik Mathiesen Partner Fitnessteam
4 plass: Ole Elias Mosvold Hogga Team Fit2gether
5 plass: Gaute Haugen Team Fit2gether
6 plass: Øystein Algrøy Team City 24/7

Mens Physique master 40 – 45 år

1 plass: Leion Raja Team 24fitness
2 plass: Stian Nystuen Partner Fitnessteam
3 plass: Anders Stenstad Haralds Gym

Mens Physique master + 45 år

1 plass: Svein Harald Mørkve Team Livefit
2 plass: Kenth Are Karlsen Team Toppform
3 plass: Helge Jonassen Team Invictus
4 plass: Roald Eliassen Haralds Gym
5 plass: Nils Harald Moe Team 24fitness

Mens Physique junior

1 plass: Preben Pedersen Haralds Gym
2 plass: Matias Sprenger Kaliber FKK
3 plass: Arkadiusz Bosek Team City 24/7
4 plass: Martin Myrvold Kaliber FKK
5 plass: Marius Ellingsen Partner Fitnessteam
6 plass: Petter Lydersen Kaliber FKK

Mens Physique Overall: Petter Kvernberg

Womens Physique

1 plass: Malin Iversen Team 24fitness
2 plass: Joanna Sobon Team City 24/7

Bodybuilding Åpen

1 plass: Bjarte Andersen Team Exit
2 plass: Lasse Sørdahl Team 24fitness

Bodybuilding master

1 plass: Knut Øines Haralds Gym
2 plass: Remi Røgeberg Team Fit2gether

Bodybuilding Overall: Bjarte Andersen

Bikinifitness – 158

1 plass: Remet Svedin Team Fit2gether
2 plass: Charlotte Mentzoni Team LiveFit
3 plass: Solveig Kjøren Gjelstad Lewel Ultimates
4 plass: Christine Nielsen Team Invictus
5 plass: Åsa Wingbro Haralds Gym
6 plass: Malwina Farian Team Toppform

Bikinifitness – 164

1 plass: Pernille Lindseth Team Toppform
2 plass: Audhild Laukeland Kaliber FKK
3 plass: Toril Elvheim Haralds Gym
4 plass: Charlotte Eskilt Haralds Gym
6 plass: Hildegunn Hjelmstad Kaliber FKK
5 plass: Cami Krohn Haralds Gym

Bikinifitness – 166

1 plass: Martine Meling Team City 24/7
2 plass: Silje Svensvik Team Toppform
3 plass: Marte Mandelid Team Toppform
4 plass: Amanda Olafsson Team Fit2gether
5 plass: Maren Bergstrøm Team 24fitness

Bikinifitness – 169

1 plass: Cathrine Pedersen Hausvik Team LiveFit
2 plass: Izabela Gabriela Sandulow Lillesand Atletklubb
3 plass: Grete Andreassen Bakken Team Fit2gether
4 plass: Amanda Strand Team Toppform
5 plass: Silje Wexal Horslund Haralds Gym
6 plass: Charlotte Elveland Team Toppform

Bikinifitness + 169

1 plass: Helene Andersen Team Fit2gether
2 plass: Tiril Annie Sundkjer Team Fit2gether
3 plass: Ida Karoline Johansen Team Fit2gether
4 plass: Ina Angelica Loader Team Toppform
5 plass: Martine Edgren Team Fit2gether
6 plass: Vilde Graneng Holmen Colosseum KK

Bikinifitness junior

1 plass: Alexandra Paar Lewel Ultimates
2 plass: Live Fabine Kjernet Team Toppform
3 plass: Catharina Holmbukt Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb
4 plass: Sunniva Anglen Lillesand Atletklubb
5 plass: Margrethe Bruu Lewel Ultimates
6 plass: Lena Barth Team Toppform

Bikinifitness master 35 – 39 år

1 plass: Karina Jensen Team Toppform
2 plass: Katarina Szymczak Team Vitality
3 plass: Camilla Motrø Team Invictus
4 plass: Ingeborg H Bakken Team Toppform
5 plass: Marte Drolsum Team 24fitness
6 plass: Natalia Krosby-Schjerven Team Toppform

Bikinifitness master + 40 år

1 plass: Theresa Myrabø Herbro Team Fit2gether
2 plass: Teresa Blancaflor Team Toppform
3 plass: Tone Elise Olstad Team 24fitness

Bikinifitness Overall:  Remet Svedin

Fullstendig resultatliste 

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 13, 2019 11:00

Kommentarer