NM i Bodybuilding & Fitness 2015

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 27, 2015 19:00

NM i Bodybuilding & Fitness 2015

Etter lange tøffe dietter og hard-core lifestyle var det klart for tonnevis av muskler i Norges heteste mesterskap. Her får dere bilder tatt av fotograf Tom Mehlum –  og resultater fra Norgesmesterskapet i Bodybuilding og fitness 2015.


Bilder fra NM kan bestilles av Tom Mehlum på tlf 900 44 944 eller via
Facebook.com/tommehlumfoto

533A2892

WEB-TV: Superjenter – NM i fitness og bodybuilding – Se programmet her!

SUPER-JENTER-2015-3

Bodybuilding overall Ayad Musa

533A5202


RESULTATER

MENS PHYSIQUE OVERALL – Dennis Johansen!

MENS PHYSIQUE JUNIOR

1 plass: Jose Bjargo Haralds Gym
2 plass: Christer Torp Team City 24/7
3 plass: Eivind Strøm Kaliber Gym FKK
4 plass: Helsho Barzan Team Bodytech
5 plass: Runar Hårstad Søvik Kaliber Gym FKK
6 plass: Elmoon Iraola Haralds Gym

MENS PHYSIQUE MASTER

1 plass: Perodd Tessem Kaliber Gym FKK
2 plass: Tollef Koren Haralds Gym

MENS PHYSIQUE -170cm

1 plass: Xheis Grøtte Team City 24/7
2 plass: Christoffer Thien Nguyen-Larsen Team UNO

MENS PHYSIQUE -174

1 plass: Robert A. Berg Team 24Fitness
2 plass: Kristian Borgerud Team 24Fitness
3 plass: Rolf Kvamme Team Toppform
4 plass: Elias Ganitsjev Kaliber Gym FKK
5 plass: Oskar Berg-Buan Kaliber Gym FKK
6 plass: Pramote Nordbakk Kaliber Gym FKK

MENS PHYSIQUE ‐178cm

1 plass: Dennis Johansen Team Partner Gym
2 plass: Patrick Rashid Kwarasey Team Toppform
3 plass: Eduardo Jaques Da Silva Team Toppform
4 plass: Mejid Ghaderi Team 24Fitness
5 plass: Marcos Felipe Da Silva Team Toppform
6 plass: Eivind Seljevoll Team Partner Gym

MENS PHYSIQUE +178

1 plass: Michael Knudsen Team 24Fitness
2 plass: Joachim Al Hauari Team 24Fitness
3 plass: Jelani Ask Team 24Fitness
4 plass: Hemen Na E Colosseum KK
5 plass: Simon Røiseth Stavanger Fitnessteam
6 plass: Raymond Brandhaug Kaliber Gym FKK

BODYBUILDING OVERALL – Ayad Musa

BODYBUILDING JUNIOR

1 plass: Adam Lundell Team 24Fitness
2 plass: Glenn Helge Kvilhaugsvik Team UNO
3 plass: Nils Schou Haralds Gym
4 plass: Vegard Rhode Garder Team Norkost

BODYBUILDING MASTER +40 ÅR

1 plass: Gøran Jensen Team 24Fitness
2 plass: Rolf Gustafsen Club Athletic
3 plass: Mikkel Mathis Kemi Barents Fitness Team
4 plass: Lars Kvanum Haralds Gym
5 plass: Kai Ronny Mikalsen Porsgrunn FBBK

BODYBUILDING MASTER +50 ÅR

1 plass: Arnfinn Benterud Team 24Fitness

BODYBUILDING -80kg

1 plass: Mekaeel Bhai Team 24Fitness
2 plass: Jaber Muhammadi Haralds Gym
3 plass: Daniel Myrvold Team 24Fitness
4 plass: Ilhan Krupa Team City 24/7

BODYBUILDING -90kg

1 plass: Ayad Musa Haralds Gym
2 plass: Golalei Helmandi Haralds Gym

BODYBUILDING -100kg

1 plass: Kim Gudbrandsen Team 24Fitness
2 plass: Mateusz Gasior Haralds Gym
3 plass: Johnny J. Johannessen Team City 24/7
4 plass: Thomas Egedius Haralds Gym

BODYBUILDING +100kg

1 plass: Christer Hoftvedt Team 24Fitness
2 plass: Ahmed Alshahmane Haralds Gym
3 plass: Alexander Bekken Team 24Fitness

WOMENS PHYSIQUE

1 plass: Christine Risjord Team Progym Hokksund
2 plass: Anna Sawron Team City 24/7
3 plass: Nina Strømmen Team Toppform
4 plass: Vibeke Maya Austria Team Toppform
5 plass: Helene Bringsli Flex Trim og Mosjon

BODYFITNESS OVERALL – Julie Oftedal

BODYFITNESS JUNIOR

1 plass: Sara Jensen Team Toppform
2 plass: Elise Lee Gundersen Team City 24/7
3 plass: Sigrid Bye Skille Team 24Fitness
4 plass: Julie Maria Fjellheim Team 24Fitness

BODYFITNESS MASTER +35 ÅR

1 plass: Arti Sharma Lopez Team 24Fitness
2 plass. Anette Svae Team Elite
3 plass: Hege Emilie Thorstensen
4 plass: Monica Ingebrigtsen Fitness4U
5 plass: Hanne Børsholm Team LiveFit
6 plass: Hege Buli Nergård Barents Fitness Team

BODYFITNESS MASTER +45

1 plass: Mona Hoff Team 24Fitness
2 plass: Hege Mathisen Barents Fitness Team
3 plass: Pia Marie Mellerstam Team Toppform

BODYFITNESS -163

1 plass: Julie Oftedal Kaliber Gym FKK
2 plass: Kari Sollied Team Progym Hokksund
3 plass: Vibeke Hermansen Team Obsessed
4 plass: Natalie Marie Dahl Naalsund Kaliber Gym FKK
5 plass: Anne-Cathrine Westby Team BMR Norway
6 plass: Joanna Natalia Sobon Team City 24/7

BODYFITNESS -168

1 plass: Silje Due Bakken Stavanger Fitnessteam
2 plass: Annette Barstad Team 24Fitness
3 plass: Astrid Svensli Kaliber Gym FKK
4 plass: Veronica Rønbeck Team 24Fitness
5 plass: Jeanette Amvik Rolland Team Toppform
6 plass: Minda Marie Bratlie Kaliber Gym FKK

BODYFITNESS +168

1 plass: Jeanette Dalseghagen Team LiveFit
2 plass: Gro Elisabeth Johansen Borg KFK
3 plass: Anni Helgedal Fladaas Team Toppform
4 plass. Marianne Wie Bjørkås Kaliber Gym FKK
5 plass: Anne Berit Handerland Djøseland Club Athletic
6 plass: Else Maurdalen Kroksveen Team Toppform

BIKINI FITNESS OVERALL – Vilde Waksvik

BIKINI FITNESS JUNIOR

1 plass: Karoline Kjærnes Team Toppform
2 plass: Frida Rommen Fitness4U
3 plass: Silje Katrine Dahlby Team Bodytech
4 plass: Henriette Ekern Gruer
5 plass: Rebecca Broch Team TotalPackage
6 plass: Therese Sivertsen Haralds Gym

BIKINI FITNESS MASTER

1 plass: Aina Cesilie Wien Team 24Fitness
2 plass: Hilde Skogen Stavanger Fitnessteam
3 plass: Thea Dingstad Team 24Fitness
4 plass: Teresa Blancaflor Team Progym Hokksund
5 plass: Hege Helena Mogård Kaliber Gym FKK
6 plass: Jenny Sandberg Team 24Fitness

BIKINI FITNESS -160cm

1 plass: Maureen Blanquisco Stavanger Fitnessteam
2 plass: Casey Johansen Team Toppform
3 plass: Kine Paola Sæter Kaliber Gym FKK
4 plass: Phoung Ha Kaliber Gym FKK
5 plass: Maria Ebeltoft Kaliber Gym FKK
6 plass: Kiri Kvistnes Team 24Fitness

BIKINI FITNESS -163cm

1 plass: Linda Michelle Larsen Team 24Fitness
2 plass: Sandra Emilie Litsheim Ringen Team 24Fitness
3 plass: Carolina Carter Team City 24/7
4 plass: Elisabeth Wangen Kaliber Gym FKK
5 plass: Tina Valaker Brotke Team 24Fitness
6 plass: Carina Skjellum Team 24Fitness

BIKINI FITNESS -166 cm

1 plass: Therese Opsahl Kaliber Gym FKK
2 plass: Line Elisabeth Karlsen Kaliber Gym FKK
3 plass: Anne-Lill Saarento Kaliber Gym FKK
4 plass: Nina P. Olsen Team Progyn Hokksund
5 plass: Kristine Hauge Førland Kaliber Gym FKK
6 plass: Cecilie Svendsen Team 24Fitness

BIKINI FITNESS -169 cm

1 plass: Linn Cesilie Tovås Kaliber Gym FKK
2 plass: Gerda Makunaite Team 24Fitness
3 plass: Lene Fossdal Kaliber Gym FKK
4 plass: Cathrine Danielsen Kaliber Gym FKK
5 plass: Linda Haugen Team LiveFit
6 plass: Karina Skaldebø Team Toppform

BIKINI FITNESS +169cm

1 plass: Vilde Waksvik Team City 24/7
2 plass: Thea Dingstad Team 24Fitness
3 plass: Julie Smaaland Johansen Stavanger Fitnessteam
4 plass: Leslie Eidsaune Kaliber Gym FKK
5 plass: Susanne Kleven Colosseum KK
6 plass: Pernille M. Alfredsen Team Toppform

CLASSIC BODYBUILDING OVERALL – Glenn Eivindsen

CLASSIC BODYBUILDING MASTER 

1 plass: Glenn Eivindsen Fitness4U
2 plass: Roger Bakkeli Fitness4U
3 plass: Frank Duve Lasses Gym
4 plass: Simen Waaler Team 24Fitness
5 plass: Kurt Inge Mella Haralds Gym
6 plass: Steinar Nilsen Team City 24/7

CLASSIC BODYBUILDING -180cm

1 plass: Bård Grongstad Team City 24/7
2 plass: Espen Ulriksen Team Off Season
3 plass: Roger Holsether Team BMR Norway
4 plass: Thomas Selstad Team Toppform

CLASSIC BODYBUILDING +180cm

1 plass: Tore Solberg Stavanger Fitnessteam
2 plass: Joakim Flatvoll Kaliber Gym FKK
3 plass: Kjetil Steiro Fimland Team LiveFit
4 plass: Rami Le Rock Team City 24/7
5 plass: Kristoffer Abrahamsen Team 24Fitness
6 plass: Robin Ljungsberg Haralds Gym

ATHLETIC FITNESS HERRER OVERALL – Nicolai Christian Holthe

ATHLETIC FITNESS HERRER -178cm

1 plass: Ismael Nassen Kaliber Gym FKK
2 plass: Danny Espinoza Haralds Gym
3 plass: Yavaz Karman Haralds Gym
4 plass: Mohammed Ibrahim at Hamad Team LiveFit
5 plass: Sigurd Steen Kaliber Gym FKK
6 plass: Jeremy Ines Haralds Gym

ATHLETIC FITNESS HERRER +178cm

1 plass: Nicolai Christian Holthe Team Toppform
2 plass: Birkir Mar Sigurbjornsson Team City 24/7
3 plass: Henning Jacobsen Atletix
4 plass: Robert Jourdan Team City 24/
5 plass: Anders Meskestad Jacobsen Team Partner Gym

ATHLETIC FITNESS DAMER OVERALL – Elise K. Christoffersen

ATHLETIC FITNESS DAMER +165cm

1 plass: Anneli Simonsen Atletix
2 plass: Lone Gilje Team Partner Gym
3 plass: Annelin Frøysland Team LiveFit
4 plass: Sigrid Setsaas Hoven Kaliber Gym FKK
5 plass: Marthe Nomerstad Kaliber Gym FKK
6 plass: Linda Cedell Atlas Fitnessteam

ATHLETIC FITNESS DAMER ‐165cm

1 plass: Elise K. Christoffersen Team TotalPackage
2 plass: Kine Krøs Haralds Gym
3 plass: Ingrid Volden Kaliber Gym FKK
4 plass: Sandrine Gundersen Haralds Gym
5 plass: Sandra Henriksson Team Toppform

NM2015-3

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 27, 2015 19:00

Kommentarer

Annonser

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd

Annonser