NM2011 – BODYBUILDING & FITNESS

Av Iform.no oktober 8, 2011 21:55

NM2011 – BODYBUILDING & FITNESS

Bodybuilding Men overall

Jostein Ødegården Team 24Fitness

Bodybuilding Men beste posør

Andre Thesen Team City Gym

Classic Bodybuilding Men Overall

Vegard Thevik Kaliber FKK

Bodybuilding Men +100 kg

1 plass: Jostein Ødegården Team 24Fitness
2 plass: Soran Rashid Team HelseShop
3 plass: Kim Torgersen Team Toppform
4 plass: Ronny Rakland Isaksen Team MH Kosthold
5 plass: Christer S Hoftvedt Harald’s Gym

Bodybuilding Men -100 kg

1 plass: Amir Riazifard Harald’s Gym
2 plass: Mark Nairn Team City Gym
3 plass: Knut ؘines II Drammen FKK
4 plass: Frank Hansen Team 24Fitness
5 plass: Aleksander Mandahl Kaddour Team 24Fitness
6 plass: Petros Vyzantios Club Athletic

Bodybuilding Men -90 kg

1 plass: Andre Thesen Team City Gym
2 plass: Jan Sigve Eliassen Team City Gym
3 plass: Robin Eldnes Kaliber FKK
4 plass: Daniel Fagerbekk Kaliber FKK
5 plass: Baard Eirik Tresselt Harald’s Gym

Bodybuilding Men -80 kg

1 plass: Geir Smaadal II Team Toppform
2 plass: Omid Samadi Harald’s Gym
3 plass: Morten Sande Johnsen Team City Gym
4 plass: Morten Vedøy II Team City Gym
5 plass: Andreas Bjørnsen Drammen FKK

Bodybuilding Men -70 kg

1 plass: Arnfinn Benterud II Team 24Fitness
2 plass: Jone Nordahl Team City Gym
3 plass: Jose Lucero Bjargo II Bjargosenteret



Bodybuilding Men Junior

1 plass: Joachim Pedersen Team 24Fitness
2 plass: Konstantin A Simonsen Harald’s Gym
3 plass: Morten Vedøy Team City Gym
4 plass: Erik Thorkelsen Team City Gym
5 plass: Andreas Santorinios Team 24Fitness
6 plass: Andreas Bjørnsen Drammen FKK

Bodybuilding Men Master (+40/50 year)

1 plass: Andre Thesen Team City Gym
2 plass: Knut ؘines Drammen FKK
3 plass: Geir Smaadal Team Toppform

Bodybuilding Men Master (+50 year)

1 plass: Arnfinn Benterud 1 Team 24Fitness

Bodyfitness Women Master (+35)

1 plass: Solrun M. Stefansdottir  Drammen FKK
2 plass: Arti Sharma Lopes  Team Gymgrossisten
3 plass: Linda AntonsenI Team Toppform
4 plass: Wivi-Ann Gjerset  Harald’s Gym
5 plass: Elisabeth Rolsdorph  Team HelseShop

Athletic Fitness Women +165 cm

1 plass: Ann Kristine Karlsson Gympartner Fitnessteam
2 plass: Una Svele Josefsen Colosseum KK
3 plass: Kristine Bjørnå Vinje Atletix

Athletic Fitness Men -180 cm

1 plass: Thomas Hjelde Thoresen Kaliber FKK
2 plass: Thomas Alexander Kiøning Team 24Fitness
3 plass: Jens Erich Jenssen Kaliber FKK
4 plass: Stig Skog Andersen Team City Gym
5 plass: Roham Rasai Team 24Fitness
6 plass: Christer Andersen Team City Gym

Athletic Fitness Men +180 cm

1 plass: Leo Karabeg Team 24Fitness
2 plass: Jan Strøm Team Toppform
3 plass: Henning Skaarud Team 24Fitness
4 plass: Bent Jørgensen Team Toppform
5 plass: Kristian Lauknes Kaliber FKK
6 plass: Thomas Nag Team BodyTech

Bodyfitness Women -163 cm

1 plass: Arti Sharma Lopes  Team Gymgrossisten
2 plass: Maren Hult Club Athletic
3 plass: Marianne Aas Krog Team MyRevolution
4 plass: Hanne-Mari Nygård Iversen Harald’s Gym
5 plass: Vilde Dons Kaliber FKK
6 plass: Solveig Thelma Einarsdóttir Harald’s Gym

Bodyfitness Women +163 cm

1 plass: Solrun M. Stefansdottir Drammen FKK
2 plass: Kristina Skjelberg Team Gymgrossisten
3 plass: Mette F. Stensland Team 24Fitness
4 plass: Linda Kristin Jensen Harald’s Gym
5 plass: Synnøve K. Fermann Team 24Fitness
6 plass: Christine Søderholm Johannessen Kaliber FKK

Classic Bodybuilding Men -180 cm

1 plass: Vegard Thevik Kaliber FKK
2 plass: Amir Tore Attar Team 24Fitness
3 plass: Kim Johnny Jenssen Kaliber FKK
4 plass: Joakim Rafoss Atletix
5 plass: Steffan Larsen Team Gymgrossisten
6 plass: Roger Andre Josefsen Colosseum KK

Classic Bodybuilding Men +180 cm

1 plass: Thor Arne Rosland Team City Gym
2 plass: Christian Andre Sterk Team Toppform
3 plass: Roy Simon Bang Kaliber FKK
4 plass: Thomas Lorier Steen Drammen FKK
5 plass: Henrik Lindh Team Gymgrossisten
6 plass: Frank Eksund Kaliber FKK

 Classic Bodybuilding Women Overall

1 plass: Therese Olsen Drammen FKK

Classic Bodybuilding Women +163 cm

1 plass: Mona Christin Jacobsen II Drammen FKK
2 plass: Annett Aavik Colosseum KK
3 plass: Aslaug Lia Pettersen Atletix Fitnessklubb
4 plass: Anita Hellerud Holmlia Gym

Bodybuilding Women +55 kg

1 plass: Nina Midling II Team 24Fitness
2 plass: Laila Brakstad Team 24Fitness

Av Iform.no oktober 8, 2011 21:55

Annonser

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd

Annonser