NM2014 – Bodybuilding & Fitness | Resultater

Av Geir Tverdal oktober 4, 2014 15:20

NM2014 – Bodybuilding & Fitness | Resultater

Bikini Fitness Overall | Vilde Waksvik

Bikini Fitness Junior

1 Plass: Vilde Waksvik
2 Plass: Linda Michelle Larsen
3 Plass: Oda Singstad
4 Plass: Karoline Kjærnes
5 plass: Charlotte Holthe
6 plass: Johanna Klaver

Bikini Fitness -163 cm

1 plass: Sandra Jokic
2 plass: Linda Michelle Larsen
3 plass: Charlotte Mentzoni
4 plass: Karoline Kjærnes
5 plass: Tina Valaker Brotke
6 Plass: Charlotte Holthe

Bikini Fitness -166 cm

1 plass: Veronica Dalsnes
2 plass: Susanne Poulsen
3 plass: Silje Eriksen
4 plass: Nina P. Olsen
5 plass: Ingrid Volden
6 plass: Lise-Lott Halvorsen

Bikini Fitness -169 cm

1 plass: Vilde Waksvik
2 plass: Linn Cesilie Tovås
3 plass: Oda Singstad
4 plass: Kristine Eidså Kleppa
5 plass: Cecilie Tjensvoll Carlsen
6 Plass: Linn Helen Knutsen

Bikini Fitness + 169 cm

1 Plass: Eileen Kvaale Røst
2 plass: Susanne Kleven
3 plass: Stine Tangen Knutsen
4 plass: Johanna Klaver
5 plass: Stine Marie Enger Larsen
6 plass: Hanne Elisabeth Arntzen

Mens Physique Overall | Petter Orvik Grønningsæter

Mens Physique  -174 cm

1 plass: Robert A. Berg
2 plass: Shepol Barzan
3 plass: Alexander Myrvold
4 plass: Davood Nazari
5 plass: Philips Kvam
6 plass: Christoffer Thien Nguyen-Larsen

Mens Physique -178 cm

1 plass: Petter Orvik Grønningsæter
2 plass: Eduardo Jaques Da Silva
3 plass: Tor Arne Karlsen
4 plass: Kristoffer Mathiasen
5 Plass. Preben Nøis

Mens Physique +178 cm

1 plass: Christian Egner
2 plass: John Faranso
3 plass: Jelani Ask
4 plass: Didrik Rommen
5 plass: Kenneth Schreier
6 plass: Joachim Al Hauari

Men’s Physique Junior 

1 plass: Shepol Barzan
2 plass: Alexander Myrvold
3 plass: Davood Nazari
4 plass: Didrik Rommen Olsen
5 plass: Philip Kvam
6 plass: Jose Lucero

Mens Fitness

1 plass: Martin Heede
2 plass: Kjetil Teigland
3 plass: Ole Petter Anfinsen

Classic Bodybuilding Overall | Hassan Al-Gazzi

Classic Bodybuilding  -175cm

1 plass: Hassan Al-Gazzi
2 plass: Thomas Hjelde Thoresen
3 plass: Andreas Santorinios
4 plass: Vidar Svåsand

Classic Bodybuilding -180cm

1 plass: Thor Raymond Eng
2 plass: Raimond Nicolaisen
3 plass: Amir Miftari
4 plass: Robert Hagejordet
5 plass: Jens Moltzau Midtskogen

Classic Bodybuilding +180cm

1 plass: Erik Widlund
2 plass: Roy Simon Bang
3 plass: Nils Fredrik Johannesson
4 plass: Kjetil Steiro Fimland
5 plass: Karamjit Singh
6 plass: Mads Nyland Ottosen

Body Fitness Overall | Mette Stensland

Body Fitness  +168cm

1 plass: Mette Stensland
2 plass: Gro Johansen
3 plass: Nina Furseth

Body Fitness  -168cm

1 plass: Mari Haukland
2 plass: Janne Moland
3 plass: Synnøve Birgitte Belden
4 plass: Anette Djuvstad
5 plass: Mari Silje Haavold
6 plass: Anita Auseth

Body Fitness -163cm

1 plass: Julie Oftedal
2 plass: Ann Kristin Jacobsen
3 plass: Kine Fusche Jensen
4 plass: Lill Nikolaisen
5 plass: Trine Lise Stuevoll
6 plass: Maria Kolby Sonstad

Body Fitness Master 

1 plass: Ann Kristin Jacobsen
2 plass: Trine Lise Stuevoll
3 plass: Janne Moland

Body Fitness Junior 

1 plass: Sigrid Bye Skille
2 plass: Maria Kolby Sonstad
3 plass: Stine Vetrhus
4 plass: Gunhild Fretheim
5 plass: Helle Kristina Onsum Swanberg

Womens Physique Master

1 plass: Marianne Ruud
2 plass: Linda Kristin Jensen

Womens Physique

1 plass: Aleksandra Rudenko
2 plass: Anne Lene Klingberg
3 plass: Marianne Ruud
4 plass: Tonje Olsen
5 plass: Linda Kristin Jensen
6 plass: Anja Henriette Kildal

Bodybuilding Herrer Overall | Jostein Ødegården

Bodybuilding Herrer  -80kg

1 plass: Paul Rusten
2 Plass: Sabah Baker
3 plass: Behroz Sadafi
4 plass. Jan Vidar Berg
5 plass: Ali Salman
6 plass: Arnfinn Benterud

Bodybuilding Herrer -90kg

1 plass: Samir Troudi
2 plass: Torbjørn Mork
3 plass: Mats Erik Rosvoll
4 plass: Jens Einarsson
5 plass. Geir Kenneth Wiig

Bodybuilding Herrer -100kg

1 plass: Joel Pascua
2 plass: Ole Kristian Våga
3 plass: Thor A. Rosland
4 plass: Frank Ravn Hansen
5 plass: Gjermund Henriksen

Bodybuilding Herrer +100kg

1 plass: Jostein Ødegården

Bodybuilding Master Herrer 50-59 år

1 plass: Arnfinn Benterud

Bodybuilding Master Herrer +60 år

1 plass: Svein Thorstensen

Bodybuilding Master Herrer 40-49 år

1 plass: Jostein Ødegården
2 plass: Joel Pascua
3 plass: Frank Ravn Hansen
4 plass: Geir Kenneth Wiig

Bodybuilding Junior Herrer 

1 plass: Stian Solheim Pettersen
2 plass: Morten Vedøy
3 plass: Andreas Brekke Jensen
4 plass: Morten Larsen

Athletic Fitness Herrer | Overall Alexander Ladsten

Athletic Fitness Herrer +178cm

1 plass: Joachim Fresvik
2 plass: Ron Daniel Pedersen
3 plass: Nicolai Christian Holthe
4 plass: Steffen Hidle
5 plass: Kenneth Bergflødt
6 plass: Janis Kalnins

Athletic Fitness Herrer -178cm

1 plass: Alexander Ladsten
2 plass: Glenn Waksvik
3 plass: Dany Espinoza
4 plass: Kenneth Eriksen
5 plass: Daniel Austad Aas
6 plass: Marco Anelli

Athletic Fitness Damer Overall | Stine Marie Løvoll

Athletic Fitness Damer +165cm

1 plass: Stine Marie Løvoll
2 plass: Anneli Simonsen
3 plass: Lone Gilje
4 plass: Mona Jørgensen
5 plass: Silje Guttulsrud
6 plass: Åse Tveitastøl

Athletic Fitness Damer -165cm

1 plass: Emilie Møller-Olsen
2 plass: Elise Kvalvik Christoffersen
3 plass: Siv Elin Johansen
4 plass: May-Britt Fløan Øie
5 plass: Sigrid Skjelstad

Av Geir Tverdal oktober 4, 2014 15:20

Kommentarer

Annonser



Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser