NM2018 i Bodybuilding & Fitness – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 28, 2018 16:00

NM2018 i Bodybuilding & Fitness – Resultater

BILDER | RESULTATER | HD-VIDEO | INTERVJUER


Mens Physique overall Petter Horgen Haralds Gym

Mens Physique master

1 plass: Christian Egner Partner Fitness Team
2 plass: Petter Valvik Team City 24/7
3 plass: Perodd Tessem Kaliber Gym FKK
4 plass: Jørn Knutsen Team LiveFit
5 plass: Oddvar Sollien Partner Fitness Team
6 plass: Per Øyvind Skøien Team Vitality

Mens Physique junor + 178

1 plass: Petter Horgen Haralds Gym
2 plass: Randy Osei Tutu Kaliber Gym FKK
3 plass: Thomas Joramo Haralds Gym
4 plass: Khariton Gorbunov Haralds Gym
5 plass: Nathan Andre Augusto Team Toppform
6 plass: Hassan Aden Kaliber Gym FKK

Mens Physique junior – 178

1 plass: Bendik Hovland Haralds Gym
2 plass: Oskar Miszta Porsgrunn Fitness og BodyBuilding Klubb
3 plass: Mehrdad Baghayeri Team Invictus
4 plass: Hakan Øzkara Team Fit2gether
5 plass: Zakaria Yosuf Mohammed Haralds Gym
6 plass: Dennis Jensen Haralds Gym

Mens Physique + 182

1 plass: Thomas Joramo Haralds Gym
2 plass: Lars Petter Einarsen Kaliber Gym FKK
3 plass: Sverre Bråten Olsen Shape & Fitness Club
4 plass: Nathan Andre Augusto Team Toppform
5 plass: Dan Mikael Helgestad Team Toppform
6 plass: Kristian Hellem Team Invictus

Mens Physique – 182

1 plass: Petter Horgen Haralds Gym
2 plass: Randy Osei Tutu Kaliber Gym FKK
3 plass: Christer Torp Team City 24/7
4 plass: Alexander Gilinsky Atlas Fitnessteam
5 plass: Christian Egner Partner Fitness Team
6 plass: Raymond Monchon Iversen Team Toppform

Mens Physique – 179

1 plass: Rashid Kwarasey Team Toppform
2 plass: Khariton Gorbunov Haralds Gym
3 plass: Hakan Øzkara Team Fit2gether
4 plass: Kristoffer Lindbak Team 24fitness
5 plass: Aryan Salehi Kaliber Gym FKK
6 plass: Christopher Anderson Team 24fitness

Mens Physique – 176

1 plass: Bendik Hovland Haralds Gym
2 plass: Tore Amir Attar Team Fit2gether
3 plass: Oskar Miszta Porsgrunn Fitness og BodyBuilding Klubb
4 plass: Sagad Hakem Haralds Gym
5 plass: Petter Kvernberg Kaliber Gym FKK
6 plass: Daniel Ek Team Next Level

Mens Physique – 173

1 plass: Alexander Solland Team Fit2gether
2 plass: Ronnaphum Angkaew Team 24fitness
3 plass: André Bakkevoll Stavseng Kaliber Gym FKK
4 plass: Gabriel Tapia Haralds Gym
5 plass: Håkon Diep Partner Fitness Team
6 plass: Kestutis Cybas Team City 24/7

Mens Physique – 170

1 plass: Sindre Brian Kaliber Gym FKK
2 plass: Mehrdad Baghayeri Team Invictus
3 plass: Naseem Javadi Haralds Gym
4 plass: Petter Valvik Team City 24/7
5 plass: Dennis Jensen Haralds Gym
6 plass: Andreas Hveem Team 24fitness

Womens Bodyfitness overall Marte Lian Team Fit2gether

Womens Bodyfitness master

1 plass: Janne Krohn Team LiveFit
2 plass: Sjante Hansen Geirs FKK
3 plass: Anette Tolefsen Grennes Porsgrunn Fitness og BodyBuilding Klubb
4 plass: Monica Freihow Partner Fitness Team
5 plass: Veronika Olijnyk Team Toppform
6 plass: Line Slette Kaliber Gym FKK

Womens Bodyfitness junior

1 plass: Matilda Singstad Kaliber Gym FKK
2 plass: Anniken Aune Malmedal Kaliber Gym FKK
3 plass: Helene Angelica Ostojic Team Bodytech Bergen
4 plass: Tina Sheida Tarlani Colosseum KK
5 plass: Silje Lunde Olsen Kaliber Gym FKK
6 plass: Rebecca Sæbø Tvinnereim Team Bodytech Bergen

Womens Bodyfitness + 168

1 plass: Tina Johnsen Atlas Fitnessteam
2 plass: Kristin Elsebutangen Haralds Gym
3 plass: Henriette Alstadsæter Team LiveFit
4 plass: Mari Løseth Kaliber Gym FKK
5 plass: Fride Margrethe Johansen Team Vitality
6 plass: Silje Lunde Olsen Kaliber Gym FKK

Womens Bodyfitness – 168

1 plass: Elin Brandsfjell Team Røros Gym
2 plass: Heidi Egstad Team 24fitness
3 plass: Therese Sundseth Kaliber Gym FKK

Womens Bodyfitness – 163

1 plass: Marte Lian Team Fit2gether
2 plass: Kari Sollied Team Fit2gether
3 plass: Matilda Singstad Kaliber Gym FKK
4 plass: Janne Krohn Team LiveFit
5 plass: Anniken Aune Malmedal Kaliber Gym FKK
6 plass: Viktória Juhász Team 24fitness

Womens Physique

1 plass: Mona Jørgensen Team Fit2gether
2 plass: Monica Ingebrigtsen Team Fit2gether

Mens Classic Physique Åpen klasse

1 plass: Patrick Alexander Paulsen Team Toppform
2 plass: Bjørn Henrik Brandtenborg Supernatural Fitness
3 plass: Anders Graff Larsen Team Pro Athletics
4 plass: Hans Kristian Sandø Team 24fitness

Mens Fitness

1 plass: Eirik Thingstad Lundstein Kaliber Gym FKK

Womens Fitness

1 plass: Ingrid Anne Strand Alme Kaliber Gym FKK

Womens Wellness

1 plass: Lisa-Mari Ingebrigtsen Team Fit2gether
2 plass: Sherica Douglas Team City 24/7
3 plass: Aina Arntzen Team 24fitness
4 plass: Cyntia Britto Sel Club-athletic
5 plass: Anette Dahle Team City 24/7
6 plass: Mei Lee Marshall Hauge Team City 24/7

Mens Classic Bodybuilding – 180

1 plass: Håvard Huse Kaliber Gym FKK
2 plass: Mohamoud Jammeh Team Training Day
3 plass: Marco Berntsen Supernatural Fitness
4 plass: Sherif Alikhan Team 24fitness
5 plass: Steinar Nilsen Team City 24/7

Mens Classic Bodybuilding + 180

1 plass: Michael Justad Team 24fitness
2 plass: Espen Sørensen Kaliber Gym FKK
3 plass: Asbjørn Simonsen Team Elite
4 plass: Aksel Nicolajsen Team City 24/7
5 plass: David Ewald Shape & Fitness Club
6 plass: Ken Arnevik Haralds Gym

Mens Classic Bodybuilding junior

1 plass: Sherif Alikhan Team 24fitness

Mens Classic Bodybuilding master

1 plass: Michael Justad Team 24fitness
2 plass: Asbjørn Simonsen Team Elite
3 plass: Steinar Nilsen Team City 24/7
4 plass: Kenneth Hidle Team City 24/7

Mens Classic Bodybuilding Overall  Håvard Huse Kaliber Gym FKK

Mens Bodybuilding – 90 kg

1 plass: Glenn Salte Club-athletic
2 plass: Romeo Johnny Haralds Gym
3 plass: Kamaludin Jalaledin Haralds Gym

Mens Bodybuilding + 90 kg

1 plass: Rolf Gustavsen Club-athletic
2 plass: Axel Steffensen Haralds Gym
3 plass: Lasse Sørdahl Team 24fitness
4 plass: Laurynas Siaulys Haralds Gym
5 plass: Simen Waaler Haralds Gym

Mens Bodybuilding junior

1 plass: Haakon Sundby Haralds Gym

Mens Bodybuilding master

1 plass: Rolf Gustavsen Club-athletic
2 plass: Simen Waaler Haralds Gym
3 plass: Kamaludin Jalaledin Haralds Gym

Mens Bodybuilding Overall Rolf Gustavsen Club-athletic

Womens Bikinifitness – 158

1 plass: Remet Elionor Svedin Team Fit2gether
2 plass: Bettina Bjørnå Team Fit2gether
3 plass: Jannike Tørø Kaliber Gym FKK
4 plass: Sigrid Manju Vikør Treider Team Fit2gether
5 plass: Trine Krogh Johansen Colosseum KK
6 plass: Angella Sosa Lie Team City 24/7

Womens Bikinifitness – 162

1 plass: Vilde Birkely Team Training Day
2 plass: Linda Michelle Larsen Team Fit2gether
3 plass: Heidrun Ertsås Team 24fitness
4 plass: Charlotte Engelhard Team City 24/7
5 plass: Emilie Edvardsen Lund Kaliber Gym FKK
6 plass: Vanja Karlsen Kaliber Gym FKK

Womens Bikinifitness – 164

1 plass: Kine Paola Sæter Team Invictus
2 plass: Michelle Dale Claussen Team Fit2gether
3 plass: Andrea Løving Haralds Gym
4 plass: Margit Guttorm Team 24fitness
5 plass: Beret Hartviksen Team Invictus
6 plass: Stine Marie Hafstad Team LiveFit

Womens Bikinifitness – 166

1 plass: Therese Arntzen Stokvik Team Invictus
2 plass: Mia Ormseth Linvåg Team Invictus
3 plass: Kristin Furset Team Fit2gether
4 plass: Sunniva Anglen Lillesand Treningsstudio AK
5 plass: Stina Yttersian Atlas Fitnessteam
6 plass: Karianne Leiknes Team Lewel

Womens Bikinifitness – 169

1 plass: Lene Fossdal Team Fit2gether
2 plass: Karianne Christina Holene Team Vitality
3 plass: Christina Solem Team Invictus
4 plass: Maria Selsvik Team Toppform
5 plass: Emmeli Bang Kaliber Gym FKK
6 plass: Emmely Monrad Kaliber Gym FKK

Womens Bikinifitness – 172

1 plass: Tiril Annie Sundkjer Team Fit2gether
2 plass: Thea Erlandsen Jevnesveen Haralds Gym
3 plass: Helene Andersen Colosseum KK
4 plass: June Ruud Oppøyen Team Lewel
5 plass: Marte Drolsum Team 24fitness
6 plass: Lena Fredriksberg Team Bodytech Bergen

Womens Bikinifitness + 172

1 plass: Therese Sivertsen Team 24fitness
2 plass: Sigrid Mannes Team LiveFit
3 plass: Theresa Myrabø Herbro Team Fit2gether
4 plass: Guro Nerland Team Lewel
5 plass: Janne Stensås Team Invictus
6 plass: Anna Nesse Porsgrunn Fitness og BodyBuilding Klubb

Womens Bikinifitness junior – 166

1 plass: Bettina Bjørnå Team Fit2gether
2 plass: Vilde Birkely Team Training Day
3 plass: Heidrun Ertsås Team 24fitness
4 plass: Michelle Dale Claussen Team Fit2gether
5 plass: Andrea Løving Haralds Gym
6 plass: Sigrid Manju Vikør Treider Team Fit2gether

Womens Bikinifitness junior + 166

1 plass: Therese Sivertsen Team 24fitness
2 plass: Emmeli Bang Kaliber Gym FKK
3 plass: Thea Erlandsen Jevnesveen Haralds Gym
4 plass: Rikke Blomberg Team Toppform
5 plass: Gina Jacobsen Team City 24/7
6 plass: Janne Stensås Team Invictus

Womens Bikinifitness master

1 plass: Kine Paola Sæter Team Invictus
2 plass: Theresa Myrabø Herbro Team Fit2gether
3 plass: Stina Yttersian Atlas Fitnessteam
4 plass: Tone Elise Olstad Team 24fitness
5 plass: Camilla Brahms Team Fit2gether
6 plass: Guro Nerland Team Lewel

Womens Bikinifitness overall Remet Elionor Svedin Team Fit2gether

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal september 28, 2018 16:00

Kommentarer