Nordic Championships 2018 | Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal oktober 21, 2018 09:58

Bikini Fitness Overall: Claudia Nielsen, Denmark

Bikini Fitness, +169 cm

1 plass: Jana Teder, Estonia
2 plass: Linnea Byström, Sweden
3 plass: Ann-Sofie Gustavsen, Denmark
4 plass: Inez Stenis, Sweden
5 plass: Sara Bentzer, Sweden
6 plass: Mari Pukk, Estonia

Bikini Fitness, -169 cm

1 plass: Agne Kiviselg, Estonia
2 plass: Stine Hansen, Denmark
3 plass: Tuuli Jürgens, Estonia
4 plass: Noora Kesti, Finland

Bikini Fitness, -163 cm

1 plass: Claudia Nielsen Denmark
2 plass: Jessica Danesh Sweden
3 plass: Sanna Löfgren Sweden
4 plass: Clarissa Pajukoski Finland
5 plass: Minttu Viinikka Finland
6 plass: Saara Aura Finland

Bikini Fitness, Junior

1 plass: Claudia Nielsen, Denmark
2 plass: Elin Amare, Sweden
3 plass: Nelli Pasanen, Finland
4 plass: Sofia Kumasci, Denmark

Wellness Fitness

1 plass: Sherica Douglas, Norway
2 plass: Anja Lykke Jørgensen, Denmark
3 plass: Paulina Hermansson, Sweden

Men’s Physique Overall: Sebastian Jansson, Sweden

Men’s Physique, +178 cm

1 plass: Janne Uusitalo, Finland
2 plass: Israel K Tshibangu, Sweden
3 plass: Robin Olsson, Sweden
4 plass: Andreas Hamberg, Finland
5 plass: Oliver Casmose Filthuth, Denmark
6 plass: Thomas Jøramo, Norway

Men’s Physique, -178 cm

1 plass: Sebastian Jansson, Sweden
2 plass: Ronnaphum Angkaew, Norway
3 plass: Ayoub Ahmad, Sweden
4 plass: Oliver Thor Nilsson, Denmark
5 plass: Sagad Hakem Abbas, Norway
6 plass: Andre Stavseng, Norway

Men’s Physique, Junior

1 plass: Thomas Nguyen, Sweden
2 plass: Oliver Casmose Filthuth, Denmark
3 plass: Janne Uusitalo, Finland
4 plass: Thomas Jøramo, Norway
5 plass: Geido Rekkaro, Estonia

Bodyfitness overall Alexandra Ljung, Sweden

Bodyfitness, +163 cm

1 plass: Sara Kinnvik, Sweden
2 plass: Betina Sørensen, Denmark
3 plass: Hanna-Mari Manninen, Finland
4 plass: Helena Huikkala, Finland
5 plass: Kristin Elsebutangen, Norway
6 plass: Gea Taalvelt, Estonia

Bodyfitness, -163 cm

1 plass: Alexandra Ljung, Sweden
2 plass: Maiju Minea Aalto, Finland
3 plass: Katriina Pietilä, Finland
4 plass: Hilda Allansdottir, Iceland

Bodyfitness, Master

1 plass: Eleonore Eriksson, Sweden
2 plass: Hanna-Mari Manninen, Finland
3 plass: Anette Tollefsen Grennes, Norway
4 plass: Hilda Allansdottir, Iceland

Bodybuilding overall og beste posør Cezar Zulewski, Sweden

Bodybuilding, +90 kg

1 plass: Niro de la Rua, Sweden
2 plass: Arne Lundell, Sweden
3 plass: Larynas Siaulys, Norway

Bodybuilding, -90 kg

1 plass: Joar Fällmar, Sweden
2 plass: Keivan Gomanian, Sweden
3 plass: Romeo Johnny, Norway

Bodybuilding, -80 kg

1 plass: Cezar Zulewski, Sweden
2 plass: Mats Ljung, Sweden
3 plass: Sharif Alikan, Norway
4 plass: Kamaludin Jalaledin, Norway

Classic Bodybuilding overall Calle Bolund, Sweden

Classic Bodybuilding, +180 cm

1 plass: Daniel Westerlund, Sweden
2 plass: Utti Hietala, Finland
3 plass: Viktor Andersson, Sweden

Classic Bodybuilding, -180 cm

1 plass: Calle Bolund, Sweden
2 plass: Aimen Hayoun, Sweden
3 plass: Jahanzib Ali Khan, Denmark
4 plass: Niels Henriksen, Denmark
5 plass: Eemi Nieminen, Finland
6 plass: Egert Oiov, Estonia

Women’s Physique, Open

1 plass: Semiran Dag, Sweden
2 plass: Mona Jørgensen, Norway
3 plass: Tanja Ekola, Finland

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal oktober 21, 2018 09:58

Kommentarer