Oslo Grand Prix 2014 | RESULTATER

Av Geir Tverdal april 11, 2014 16:58

Beste posør damer | Elena Stasiukyniene

Beste posør herrer | Andre Erik Thesen

Women’s Bikini Fitness OverallSandra Kjøsnes Jokic

Women’s Bikini Fitness +168 cm

1 plass: Jannicke Hustad – Kaliber Gym Fkk – Norway
2 plass: Stine Tangen Knutsen – Kaliber Gym Fkk – Norway
3 plass: Christina Sjursen – Team BodyTech Bergen – Norway
4 plass: Svanhild Karlsrud – Harald’s Gym – Norway
5 plass: Gerda Mekunaite – Hercules Fkk – Norway
6 plass: Lea Skaten – Team BodyTech Bergen – Norway

Women’s Bikini Fitness -168 cm

1 plass: Silje Eriksen – Harald’s Gym – Norway
2 plass: Paola Jepez – Team ToppForm – Norway
3 plass: Julie Schive Hovde-Hagen – Kaliber Gym Fkk – Norway
4 plass: Linn Tiller – Kaliber Gym Fkk – Norway
5 plass: Ingrid Avelsgaard – Team 24 Fitness – Norway
6 plass: Rasa Selemonaviciute – Team Progress Gym – Lithuania

Women’s Bikini Fitness -163 cm

1 plass: Sandra Kjøsnes Jokic – Kaliber Gym Fkk – Norway
2 plass: Linda Michelle Larsen – Team 24 Fitness – Norway
3 plass: Caroline Aspenskog – Team SixDeuce – Sweden
4 plass: Laura Klimaviciene – Team Tauras Gym – Lithuania
5 plass: Maiken Stinnerbom – Kaliber Gym Fkk – Norway
6 plass: Karoline Kjærnes – Team ToppForm – Norway

Men’s Bodybuilding Overall | Tomas Bendoraitis

Men’s Bodybuilding +100 kg

1 plass: Tomasz Bobrowski – Team Violetta Bydgoszcz – Poland
2 plass: Lars Östling – Sweden
3 plass: Piotr Sevcenko – Team Progress Gym – Lithuania

Men’s Bodybuilding -100 kg

1 plass: Linas Racas – Team Progress Gym – Lithuania
2 plass: Ralph Decelis – Malta
3 plass: Thomas Pihl Larsen – Denmark
4 plass: Rasmus Rasmussen – Team Loaded – Denmark
5 plass: Marius Jakubonis – Team Jega ir Grozis Gym – Lithuania

Men’s Bodybuilding -90 kg

1 plass: Fadel Alkhamisi – AA Elite Fitness Gym – Sweden
2 plass: Andre Erik Thesen – Stavanger Fitness Team – Norway
3 plass: Mindaugas Giedris – Team Tauras Gym – Lithuania

Men’s Bodybuilding -80 kg

1 plass: Tomas Bendoraitis – Team Tauras Gym – Lithuania
2 plass: Deme Laszlo – Team Olimp – Sweden
3 plass: Rune Myhrvang – Team 24 Fitness – Norway
4 plass: Mats Ljung – Team MM Sports – Sweden
5 plass: Morten Vedøy – Team 24Fitness – Norway
6 plass: Steffan Larsen – Team Toppform – Norway

Women’s Physique Open

1 plass: Elena Stasiukyniene – Team Tauras Gym – Lithuania
2 plass: Christine Risjord – Team Toppform – Norway
3 plass: Christina Schwartz – Denmark

Men’s Classic Bodybuilding Overall | Darius Minkevicius

Men’s Classic Bodybuilding -180 cm

1 plass: Darius Minkevicius – Team Tauras Gym – Lithuania
2 plass: Marius Megelaitis – Team Progress Gym – Lithuania
3 plass: Robert H Berg – Team Body Science – Sweden
4 plass: Edmund Johansen – Team 24 Fitness – Norway
5 plass: Thomas Hjelde Thoresen – Kaliber Gym Fkk – Norway
6 plass: Bård Grongstad – Stavanger Fitness Team – Norway

Men’s Classic Bodybuilding +180 cm

1 plass: Marc Skovsbøg – Team Busted – Denmark
2 plass: Linus Carlén – Exhale Gym – Sweden
3 plass: Kjetil Steiro Fimland – Team Live Fit Bergen – Norway
4 plass: Roger Bakkeli – Team Fitness4u – Norway
5 plass: Lars Fairing – Team Fairing – Sweden

Men’s Physique Overall | Alexander Myhrvold

Men’s Physique -178 cm

1 plass: Alexander Myhrvold – Colosseum Kk – Norway
2 plass: Law Shala – Team Scandinavian – NutritionSweden
3 plass: Dennis Johansen – Kaliber Gym Fkk – Norway
4 plass: Stian Lindblad – Team ToppForm – Norway
5 plass: Reagan Kaziangani -Team 24 Fitness – Norway
6 plass: Rudolf Skjeggerud – Team Sporty 24 – Norway

Men’s Physique +178 cm

1 plass: Jelani Ask – Team 24 Fitness – Norway
2 plass: Rashid Anwar – Harald’s Gym – Norway
3 plass: Sverre Wiik – Team Obelix – Norway
4 plass: Anders Myhrvang – Team 24 Fitness – Norway
5 plass: Marshall Whiteway – Kaliber Gym Fkk – Norway
6 plass: Tom Ivar Persen – Team 24 Fitness – Norway

Women’s Body Fitness Overall | Maria Ebeltoft 

Women’s Body Fitness Master Open

1 plass:Lisbet Hjartholm – Team BodyTech Bergen – Norway
2 plass:Synnøve B. Belden – Team 24 Fitness – Norway
3 plass: Nina Indset – Colosseum Kk – Norway
4 plass: Annika Olsen – Harald’s Gym – Norway
6 plass: Valeria Haugseth – Colosseum Kk – Norway
5 plass: Birgitte Moos – Moos Muscle Team – Denmark

Women’s Body Fitness +168 cm

1 plass: Sonata Ilijonskiene – Team Tauras Gym – Lithuania
2 plass: Nina Furseth – Team 24 Fitness – Norway
3 plass: Hugrun ArnadottirI- Iceland
4 plass: Gro Elisabeth Johansen – Team Obsessed – Norway
5 plass: Rikke Kiraly – Team Kristina Dybdal – Denmark
6 plass: Liselotte Krosvik – Team ToppForm -Norway

Women’s Body Fitness -168 cm

1 plass: Lisa Van Es – Team BodyTech Bergen – Norway
2 plass: Stephanie Watson – Team 24 Fitness – Norway
3 plass: Yvonne Hansen – Team ToppForm – Norway
4 plass: Marianne Skåden – Harald’s Gym – Norway
5 plass: Beathe Kristin Nordby – Team ToppForm – Norway
6 plass: Deimante Slivinskaite – Team Tauras Gym – Lithuania

Women’s Body Fitness -163 cm

1 plass: Maria Ebeltoft – Kaliber Gym Fkk – Norway
2 plass: Lill Nikolaisen – Team ToppForm – Norway
3 plass: Vilma Šalaševiciute – Team Tauras Gym – Lithuania
4 plass: Jannike Rønnestad – Team Fitness4u – Norway
5 plass: Arti Sharma Lopes – Team 24 Fitness – Norway
6 plass: Heidi Charlotte Løvdal – Team 24 Fitness – Norway

Men’s Athletic Fitness Overall  | Jim Kullenstjärna

Men’s Athletic Fitness -178 cm

1 plass: Jim Kullenstjärna – Team Body Science – Sweden
2 plass: Erlend Brandtsegg – Kaliber Gym Fkk – Norway
3 plass: Robert A Berg -Team 24 Fitness – Norway
4 plass: Christian Aunan – Kaliber Gym Fkk – Norway
5 plass: Glenn Waksvik – Atletix Fitness Klubb – Norway
6 plass: Sigve Aastorp Tangen – Lasse’s Gym – Norway

Men’s Athletic Fitness +178 cm

1 plass: Jonas Aleksander Nilsen – Kaliber Gym Fkk – Norway
2 plass: Nicolai Christian Holthe – Team ToppForm – Norway
3 plass: Didrik Rommen Olsen – Team ToppForm – Norway
4 plass: Joseph Tekie – Gavelo Top Team – Sweden
5 plass: Wuttipong Halvorsen – Team Fitness4u – Norway
6 plass: Stian Schanche – Kaliber Gym Fkk – Norway

Women’s Athletic Fitness Overall | Marie Vagstad Eldring 

Women’s Athletic Fitness -165cm

1 plass: Marie Vagstad Eldring – Atletix Fitness Klubb – Norway
2 plass: Linda Brekke – Kaliber Gym Fkk – Norway
3 plass: Camilla Anstensen – Team Fitness4u- Norway
4 plass: Maria Kolby Sonstad – Kaliber Gym Fkk -Norway
5 plass: Mai- Britt Fløan Øie – Kaliber Gym Fkk – Norway
6 plass: Synnøve Ulseth – Kaliber Gym Fkk – Norway

Women’s Athletic Fitness +165cm

1 plass: Stine Marie Løvoll – Team ToppForm – Norway
2 plass: Amanda Almroth – Team GymGrossisten -Sweden
3 plass: Lone Gilje – Partner Gym KFK – Norway
4 plass: Stina Mittermaier – Team Nutramino – Sweden
5 plass: Helen Wilhelmsson – Team Fairing – Sweden
6 plass: Nora Skånøy – Kaliber Gym Fkk – Norway

Av Geir Tverdal april 11, 2014 16:58

Kommentarer

Annonser

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd

Annonser