Oslo Grand Prix 2015 | Resultater

Av Geir Tverdal april 11, 2015 11:39

Oslo Grand Prix 2015 | Resultater

Del dine bilder Husk å merke bildet med #iform_no og legg det ut på Instagram
OSLO GP 2015 – BILDERVIDEO-INTERVJUERHD-VIDEO 


Bikinifitness Overall

1 PLASS: Nini Gøthler Denmark
2 PLASS: Elisabeth Wangen Kaliber FKK – Norway
3 PLASS: Catharina Wahl Haralds Gym – Norway

Bikinifitness -169 cm

1 PLASS: Reet Reimets Estonia
2 PLASS: Mia Rebecka Steru Team Fisker Performance – Norway
3 PLASS: Julie Ostad Haralds Gym – Norway
4 PLASS: Gerda Makunaite Team 24Fitness – Norway
5 PLASS: Janne-Mari Fredly Team Evie Madsen – Denmark
6 PLASS: Lisa-Mari Ingebrigtsen Team 24Fitness – Norway

Bikinifitness -172 cm

1 PLASS: Nini Gøthler Denmark
2 PLASS: Eileen Kvale Kaliber FKK – Norway
3 PLASS: Marina Rockina Team Tauras – Lithuania
4 PLASS: Stine Tangen Knutsen Kaliber FKK – Norway
5 PLASS: Kristine Gjøstøl Dyrnes Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Stine Margrethe Pedersen Team Toppform – Norway

Bikinifitness +172 cm

1 PLASS: Catharina Wahl Haralds Gym – Norway
2 PLASS: Irina Mihaailova Team IFBB Latvia – Latvia
3 PLASS: Julie Småland Johansen Team Bodytech – Norway
4 PLASS: Therese Sivertsen Haralds Gym – Norway
5 PLASS: Camilla Ellinor De Souza Devik Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Vaida Katinate Team Mangostanas – Lithuania

Bikinifitness -160 cm

1 PLASS: Veronica Austerheim Nøttveit Team LiveFit – Norway
2 PLASS: Charlotte Mentzoni Team Bodytech – Norway
3 PLASS: Aina Lisa Wilks Kaliber FKK – Norway
4 PLASS: June-Viola Nedgården Lerbakk Team Fitness4u – Norway
5 PLASS: Maren Haugervåg Team LiveFit – Norway

Bikinifitness -163 cm

1 PLASS: Elisabeth Wangen Kaliber FKK – Norway
2 PLASS: Camilla JohannsesenTeam 24Fitness – Norway
3 PLASS: Kine Paola SæterKaliber FKK – Norway
4 PLASS: Thea Bråthen Christensen Team Toppform – Norway
5 PLASS: Emilie LundTeam Bodytech – Norway
6 PLASS: Aiste PorutyteTeam Progresas – Lithuania

Bikinifitness -166 cm

1 PLASS: Margarita Veverica Team IFBB Latvia – Latvia
2 PLASS: Veronica Dalsnes Kaliber FKK – Norway
3 PLASS: Anine Naomi Schie Team Toppform – Norway
4 PLASS: Beathe Kristin Nordby Team 24Fitness – Norway
5 PLASS: Maria Martinsen Team 24Fitness – Norway
6 PLASS: Paola Yepez Team Fitness4u – Norway

Men’s Bodybuilding Overall

1 PLASS: Wojciech Pieczaba – Poland
2 PLASS: Deme Laszlo-TeamFitness4U – Norway
3 PLASS: Jack Øverberg – Haralds Gym – Norway

Men’s Bodybuilding -80 kg

1 PLASS: Deme Laszlo-TeamFitness4U – Norway
2 PLASS: Steffan Larsen – Team 24Fitness – Norway

Men’s Bodybuilding -90 kg

1 PLASS: Thomas Askeland-Team Bodytech-Norway
2 PLASS: Skryplonek Krzysztof – Poland
3 PLASS: Egidijus Letkauskas – Team Tauras – Lithuania
4 PLASS: Nilson Silva – Portugal
5 PLASS: Per Ander Bjerke – Haralds gym – Norway

Men’s Bodybuilding -100 kg

1 PLASS: Jack Øverberg – Haralds Gym – Norway
2 PLASS: Grazvydas Grubas – Team Progresas – Lithuania
3 PLASS: Tomas Dubauskas – Team Tauras – Lithuania
4 PLASS: Robin Eldnes – Team 24Fitness – Norway
5 PLASS: Mateusz Gasior – Haralds Gym – Norway
6 PLASS: Carsten Hansen – Denmark

Men’s Bodybuilding + 100 kg

1 PLASS: Wojciech Pieczaba – Poland
2 PLASS: Ole Kristian Våga – Stavanger Fitnessteam- Norway
3 PLASS: Imad El Moubarik – Iceland
4 PLASS: Thomas Lorier Steen – Drammen FFK-Norway
5 PLASS: Ronny Rakland Isaksen – Team Flex – Norway

Men’s Physique Overall

1 PLASS: Dennis Johansen – Partner Gym – Norway
2 PLASS: Robert A.BergTeam24Fitness – Norway
3 PLASS: Michael Hougaard Knudsen-Team24Fitness – Norway

Men’s Physique +178 cm

1 PLASS: Michael Hougaard Knudsen-Team24Fitness – Norway
2 PLASS: Joachim Hauari-Team 24Fitness-Norway
3 PLASS: Didrik Rommen Olsen – Team 24Fitness – Norway
4 PLASS: Ihsan Tanis – Denmark
5 PLASS: Martin Melbø – Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Christoffer Madsen – Team Bodytech – Norway

Men’s Physique -178 cm

1 PLASS: Dennis Johansen – Partner Gym – Norway
2 PLASS: Marius Osmundsen -Team Evie Madsen -Norway
3 PLASS: Amir Tore Attar – Team Toppform – Norway
4 PLASS: Patrick Rashid Kwarasey – Team Toppform – Norway
5 PLASS: Thomas Fjeldberg – Haralds Gym – Norway
6 PLASS: Robin Karlsen – Team 24Fitness – Norway

Men’s Physique -174 cm

1 PLASS: Robert A.BergTeam24Fitness – Norway
2 PLASS: Martin Heede – Haralds Gym – Norway
3 PLASS: Regimantas Sinkevicius – TeamTauras – Lithuania
5 PLASS: Arve Kristoffersen-Kaliber FKK – Norway
4 PLASS: Philip Kvam – Haralds Gym – Norway
6 PLASS: Ekkarat Namsri Tønnesen – Team Sporty 24 – Norway

Men’s Athletic Fitness Overall

1 PLASS: Dany Espinoza – Haralds Gym – Norway
2 PLASS: Nicolai Christian Holthe – Team Toppform – Norway

Men’s Athletic Fitness +178 cm

1 PLASS: Nicolai Christian Holthe – Team Toppform – Norway
2 PLASS: Simen Tveter – Borg KFK – Norway
3 PLASS: Henrik Flo Larsen – Team Toppform – Norway
4 PLASS: Didrik Andersen – Atletix – Norway
5 PLASS: Michael Engelin Selbo – Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Mats Edvartsen – Kaliber FKK – Norway

Men’s Athletic Fitness -178 cm

1 PLASS: Dany Espinoza – Haralds Gym – Norway
2 PLASS: Roger Christoffersen – Power Gym – Norway
3 PLASS: Yavuz Karaman – Haralds Gym- Norway
4 PLASS: Olav Feby – Kaliber FKK – Norway
5 PLASS: Matthias Fjellheim – Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Mikael Andresen – Kaliber FKK – Norway

Women’s Athletic Fitness +165 cm

1 PLASS: Marie Vagstad Eldring – Atletix – Norway
2 PLASS: Anneli Simonsen – Atletix – Norway
3 PLASS: Aslaug Lia Pettersen – Atletix – Norway
4 PLASS: Stine Andreassen – Team 24Fitness – Norway
5 PLASS: Lisa Warhuus – Team Elite – Norway
6 PLASS: Benedicte Ramsli – Team Fisker Performance – Norway

Women’s Physique – Open

1 PLASS: Alina Cepurniene – Team Tauras – Lithuania
2 PLASS: Trine Landsem – Team Toppform – Norway
3 PLASS: Sigrunn Elisabeth Kritiansen – Team fitness4U – Norway

Women’s Bodyfitness Overall 

1 PLASS: Vibeke Litland – Fitness4U – Norway
2 PLASS: Ellen Elizabeth Berg – Team 24Fitness-Norway
3 PLASS: Anne-Cathrine Westby – Haralds Gym – Norway

Women’s Bodyfitness -163 cm

1 PLASS: Anne-Cathrine Westby – Haralds Gym – Norway
2 PLASS: Maria Ebeltoft – Kaliber FKK-Norway
3 PLASS: Lisbeth Hjartholm – Team Bodytech – Norway
4 PLASS: Kjersti Bakke – Partner Gym – Norway
5 PLASS: Charlotte Johansson – Team Toppform – Norway
6 PLASS: Andrea Helene Eidsmo – Haralds Gym – Norway

Women’s Bodyfitness -168 cm

1 PLASS: Vibeke Litland – Fitness4U – Norway
2 PLASS: Majken Frandsen – Team Evie Madsen – Denmark
3 PLASS: Ingrid Avelsgaard – Kaliber FKK – Norway
4 PLASS: Camilla Hoel – Team Norkost – Norway
5 PLASS: Matilde Hertz – Team Evie Madsen- Norway
6 PLASS: Evy Therese Innselset – Team Bodytech-Norway

Women’s Bodyfitness +168 cm

1 PLASS: Ellen Elizabeth Berg – Team 24Fitness-Norway
2 PLASS: Gro Elisabeth Johansen -Team Lasses Gym – Norway
3 PLASS: Margrethe Undheim – Club Athletic – Norway
4 PLASS: Svanhild Karlsrud-Haralds Gym-Norway
5 PLASS: Linn Hanssen – Kaliber FKK – Norway
6 PLASS: Mari Wedde Engesvoll – Team24Fitness-Norway

Men’s Fitness – Open

1 PLASS: Hans Erik Hornell – Club Powergym Inc – Norway

Men’s Classic Bodybuilding Overall

1 PLASS: Thomas Jensen – Kaliber FKK – Norway
2 PLASS: Nicolai Torp – Team Toppform – Norway

Men’s Classic Bodybuilding +180 cm

1 PLASS: Thomas Jensen – Kaliber FKK – Norway
2 PLASS: Adam Lundell – Team 24Fitness – Norway
3 PLASS: Patrick Alexander Paulsen – Team Toppform . Norway
4 PLASS: Andreas Gjevestad – Kaliber FKK – Norway
5 ÅLASS: Roger Bakkeli – Fitness4U – Norway
6 PLASS: Kristoffer Abrahamsen – Team24Fitness – Norway

Men’s Classic Bodybuilding -180 cm

1 PLASS: Nicolai Torp – Team Toppform – Norway
2 PLASS: Vytautas Janulevicius – – Lithuania
3 PLASS: Keywan Nabi – Team 24Fitness – Norway
4 PLASS: Dainius Maltulionis – Team Tauras – Lithuania
5 PLASS: Gierdrius Abeciunas – Team Progresas – Lithuania
6 PLASS: Jørn Pettersen – Atletix – Norway

OGP2015_- Fullstendig Resultatliste 

Av Geir Tverdal april 11, 2015 11:39

Kommentarer

Annonser



Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser