Oslo Grand Prix 2018 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal april 6, 2018 16:31

Oslo Grand Prix 2018 – Resultater

Men’s Physique Junior -178 cm

1: Oskar Miszta – Porsgunn FBK
2: Allan Junior Kaleba – Kaliber KFK
3: Hakan Øskara – Team Real Fitness
4: Abdullah Almanea – Kaliber KFK
5: Vebjørn Nettum – Team24Fitness
6: Martin Myrvold – Kaliber KFK

Men’s Physique Junior +178 cm

1: Randy Osei-Tutu – Kaliber KFK
2: Thomas Joramo – Haralds Gym
3: Matias Sprenger – Kaliber KFK
4: Gustav Zachariassen – Haralds Gym
5: Markus Johannesen Solum – Team City 24/7
6: Henrik Dragsnes Jørgensen – Kaliber KFK

Men’s Physique Masters

1: Eirik Løland – Team Live Fit
2: Roger Raknes – Team First Class Fitness
3: Helge Jonassen – Team Invictus
4: Perodd Tessem – Kaliber KFK
5: Nils Kristian Vestengen – Craving4Training
6: Frode Flage Eriksen – Team First Class Fitness

Men’s Physique Junior Overall Randy Osei-Tutu – Kaliber KFK

Overall Men’s Physique

1: Regimantas Sinkevicius
2: Urus Ljiljak
3: Felipe Da Silva

Men’s Physique -182 cm

1: Urus Ljiljak – Haralds Gym
2: Randy Osei-Tutu – Kaliber KFK
3: Anders Klutorp – Colosseum KK
4: Joachim Halvorsen – Haralds Gym
5: Ron Daniel Pedersen – Partner Fitness Team
6: Eiving Slaatto – Haralds Gym

Men’s Physique +182 m

1: Matias Sprenger – Kaliber KFK
2: Thomas Joramo – Haralds Gym
3: Eirik Løland – Team Live Fit
4: Emestas Svedkauskas – Team Toppform
5: Ken Eriksen – Haralds Gym
6: Erik Mathiesen – Partner Fitness Team

Men’s Physique -170 cm:

1: Dany Espinoza – Haralds Gym
2: Truls Krogh Johansen – Colosseum KK
3: Mohammad Behesthi – Team24Fitness
4: Abdullah Almanea – Kaliber KFK
5: Vebjørn Nettum – Team24Fitness
6: Philip Kvam – Haralds Gym

Men’s Physique -173 cm:

1: Regimantas Sinkevicius – Lithuania
2: Ronnaphum Angkaew – Team24Fitness
3: Allan Junior Kaleba – Kaliber KFK
4: Gabriel Andre Tapia – Haralds Gym
5: Robert Alexander Berg – Team24Fitness
6: Martin Palm – Team City24/7

Men’s Physique -176 cm

1: Kristoffer Henæs – Team Invictus
2: Petter Kvernberg – Kaliber KFK
3: Oskar Miszta – Porsgrunn FBK
4: Daniel Ek – Team Next Level
5: Sigurd Steen – Kaliber KFK
6: Michael Hegstad – Team Invictus

Men’s Physique -179 cm

1: Felipe Da Silva – Haralds Gym
2: Jørn Alexander Rønåsen – Team Elite
3: Tor-Ove Myhre Møllevik – Kaliber KFK
4: Kristian Weiskopf – Team Toppform
5: Ole Marius Hoff – Team First Class Fitness

Bodyfitness -163 cm

1:
2:
3:
4:
5: Marie Vagstad
6: May Linn Fagerbækk Engervik

Bodyfitness – 168 cm

1:
2:
3:
4:
5:
6:

Bodyfitness +168 cm

1: Indre Baleviciute – Lithuania
2: Monica Dale Clausen – Team24Fitness
3: Tina Stranden – Atlas Fitness Team
4: Mathilde Lyngholm – Team24Fitness
5: Sigrun Westlie Kristoffersen – Kaliber KFK
6: Connie Holm – Atlas Fitness Team

 

Bodyfitness Junior:

1: Bergrós Kristjansdottir – Iceland
2: Julie Siljan – Team X-ellent
3: Sigun Westlie Kristoffersen – Kaliber KFK
4: Emma Kristensen – Team X-ellent
5: Sigid Skjelstad – Team24Fitness

Bodyfitness Master:

1: Linda Cedell – Team24Fitness
2: Riina Kivikoski – Finland
3: Monica Dale Clausen – Team24Fitness
4: Synnøve Birgitte Belden – Team24Fitness
5: Tina Stranden – Atlas Fitness Team
6: Linda Backlund – Finland

Overall: Indre Baleviciute – Lithuania

Women’s Physique:

1: Merete Sørensen – Team Elite

Bodybuilding -80 kg

1: Arunas Vaiksnoras – Lithuania
2: Joakim Rafoss – Team X-ellent
3: Giedrius Zemaitis – Lithuania
4: Mohamed Osman – Haralds Gym
5: Gøran Alvaro Forsberg – Team First Class Fitness
6: Diego Larsen – Teamjegliker

Bodybuilding +80 kg

1: Tomas Bendoraitis – Lithuania
2: Piotr Senvcencko – Lithuania
3: Axel Steffensen – Haralds Gym

Bodybuilding junior:

Jon Anders Hovland – Haralds Gym

Bodybuilder Master:

1: Arunas Vaiksnoras – Lithuania
2: Tor Benny Hansen – Haralds Gym

Overall:  Tomas Bendoraitis – Lithuania

Overallvinner Bikini Fitness og vinner av IFBB elite PROFFKORT ble: Nina Olsen!!

Bikini Fitness junior -166

1. Bettina Bjørnå
2. Pernille Lindseth
3. Christine Holmen
4. Michelle Dale Clausen
5. Maria Skau
6. Elise Bekkevold

Bikini Fitness Junior +166cm

1. Amalie Fossland
2. Iselin Andersen
3. Vilde Holmen
4. Tone-Maud Botten
5. Mariann Ryvold
6. Alexandra Paar

Bikini Fitness master

1. Nina Olsen
2. Kine Sæter
3. Johanna Guessous
4. Tuuli Jürgens, Estland
5. Karina Jensen
6. Camilla Motrø

Bikini Fitness -169

1. Johanna Guessous, Finland
2. Emily Monrad, Kaliber
3. Susanne Meling, Club athletic
4. Christine Langøen, team live fit
5. Grete Bakken, team toppform
6. Alexandra Paar, Lewel Ultimate

Bikini Fitness -172

1. Asta Kocenaite, Litauen
2. Iselin Andersen
3. Tiril Sundkjer
4. Amalie Fossland
5. Marit Bjella
6. Caroline Dale

Bikini Fitness +172

1. Ida Johansen
2. Merike Kumari, Estland
3. Vilde Holmen
4. Tone-Maud Botten
5. Frida Moi
6. Martine Nordbak

Bikini Fitness -160

1. Bettina Bjørnå, First Class Fitness
2. Kristin Gjerde, First Class Fitness
3. Trude Eriksen, Kaliber
4. Linda Steine, Team Uno
5. Tina Gregersen, 24 Fitness
6. Olaug Trovåg, Team Live Fit

Bikini Fitness -162

1. Kine Sæter, Invictus
2. Christine Holmen, Fit2gether
3. Pernille Lindseth, LiveFit
4. Linda Ås, Level Ultimates
5. Amilie Henriksen, Kaliber Gym
6. Line Walstad, Toppform

Bikini Fitness -164

1. Jenny Wallin, Sverige
2. Michelle Claussen, 24Fitness
3. Uma Sckanke, 24Fitness
4. Karina Jensen, Toppform
5. Karianne Ramberg, Lewel Ultimates
6. Kristine Hugvik, Kaliber Gym

Bikini Fitness -166

1. Nina Olsen, Fit2gether
2. Sandra Børstad, Kaliber
3. Katarzyna Scymczak, Haralds gym
4. Tuuli Jürgens, Estland
5. Elise Bekkevold, Level Ultimates
6. Cecilie Holm, Toppform

Wellness:

1: Anne Line Kvernmo – Team Uno
2: Goda Randakeviciute – Lithuania
3: Lovisa Stenman – Sweden
4: Luna Emilia Salehipour – Team24Fitness
5: Monika Rudyte – Lithuania
6: Anja Hole – Club Athletic

Classic Bodybuilding -175 cm

1: Bjørn Steinar Schau – Team Fit2Gether
2: Sharif Alikhan – Team24Fitness
3: Hadi Hadishima – Team Elite

Classic Bodybuilding -180 cm

1: Deividas Guzys – Lithuania
2: Jurijus Perevezencevas – Lithuania
3: Roger Holsether – Team24Fitness
4: Øystein Oftedal – Team City24/7
5: Terje Dokken – Team24Fitness

Classic Bodybuilding +180 cm

1: Erik Widlund – Team24Fitness
2: Sigvar Garfors – Team Toppform
3: Mats Edvartsen – Kaliber KFK
4: Dawson Hamilton – Partner Fitness Team
5: David Ewald – Shape&Fitness Club
6: Hans Marius Skålhavn – Team Invictus

Classic Bodybuilding Junior:

1: Adrian Naustbakk – Kaliber KFK
2: Marius Øien – Kaliber KFK
3: Morten Sagvold – Kaliber KFK

Classic Bodybuilding Master

1: Ole Morten Dragseth – Team24Fitness
2: Dawson Hamilton – Partner Fitnessteam
3: Hadi Hadishima – Team Elite
4: Terje Dokken – Team24Fitness

Overall Classic Bodybuilding:

ERIK WIDLUND – Team24Fitness

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal april 6, 2018 16:31

Kommentarer

Søk på iform.no

Besøk oss på facebook

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser

ANNONSER

Hos den norske nettbutikken Brillz kan du kjøpe billige solbriller, kr 249 for 3 stk. pluss frakt. Med over 400 ulike modeller på lager er utvalget stort og variert!

Kjøp solbriller hos Brillz.no. Med lave priser og stort utvalg er det enkelt å finne en solbrille som passer enhver smak. Alle solbriller er CE-godkjent, nikkelfrie og med UV-beskyttelse.

På Gorilla Sports kan du kjøpe billig treningsutstyr for hjemmebruk. Alt innen dumbbells, kettlebells, vektskiver/manualer, treningsbenker m.m. Ved å bruke rabattkoden "iform" får du en gratis drikkeflaske med på kjøpet!