Oslo Grand Prix 2019 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal april 11, 2019 06:52

Oslo Grand Prix 2019 – Resultater

Womens Bikinifitness Overall: Frida Rommen Harald’s Gym

Womens Bikinifitness junior

1 Plass: Hanne Eide Lewel Ultimates
2 Plass: Trine Gillebo Kaliber FKK
3  Plass: Benedikte Wolden Team Fit2gether
4 Plass: Tonje Røstvik Strømmen Kaliber FKK
5 Plass: Line Sæstad Walstad Team Toppform
6 Plass:  Monika Kopp Team Toppform

Womens Bikinifitness master

1 Plass: Theresa Myrabø Herbro Team Fit2gether
2 Plass:  Linn Therese Solend Otterbu Team Toppform
3 Plass:Gry Therese Hagen Partner Fitness Team
4 Plass: Lavin Vahlmich Harald’s Gym

Womens Bikinifitness + 169

1 Plass: Elisabeth Evensen Team Fit2gether
2 Plass: Therese Persson Team Elite
3 Plass: Lena Hustvedt Team LiveFit
4 Plass: Ine Svendsen Kaliber FKK
5 Plass: Veronika Kolltveit Team LiveFit
6 Plass: Amanda Terese Jørgensen Kaliber FKK

Womens Bikinifitness – 169

1 Plass:  Frida Rommen Harald’s Gym
2 Plass:  Grete Andreassen Bakken Team Fit2gether
3  Plass:Mariann Nabben Team Toppform
4 Plass: June Hansen Harald’s Gym
5 Plass: Ellen Thorstensen Teamjegliker
6 Plass: Ine Mostue Team Toppform

Womens Bikinifitness – 164

1 Plass: Olaug Trovåg Team LiveFit
2 Plass: Beliz Kristine Øzbay Team Trainingday
3 Plass: Silje Helene Borge Team Exit
4 Plass: Agne Ratautiene Kaliber FKK
5 Plass: Marte Brekke Team LiveFit
6 Plass:  Vibeke Andersen TeamNewMe

Womens Bikinifitness – 158

1 Plass:  Solveig Kjøren Gjelstad Lewel Ultimates
2 Plass: Trude Eriksen Kaliber FKK
3 Plass: Karina Elizabeth Auset Team Toppform
4 Plass: Christine Nielsen Team Invictus
5 Plass:  Sonja Younesi Argadeh Team 24Fitness
6 Plass:  Margrete Mentzoni Kaliber FKK

Mens Physique Overall: Erik Ha Team Toppform

Mens Physique – 173

1 Plass:  Erik Ha Team Toppform
2 Plass:  Heitor Sousa Harald’s Gym
3 Plass:   Khan Dang Partner Fitness Team
4 Plass:   Mothanna Alsafi Harald’s Gym
5 Plass:   Truls Krog Johansen Colosseum KK
6 Plass:  Aladdin Serhan Team 24Fitness

Mens Physique – 176

1 Plass:  Rosbe Rezaei Harald’s Gym
2 Plass:   Theerathat Nimjitnorm Team 24Fitness
3 Plass:   Felipe Da Silva Harald’s Gym
4 Plass:   Marius Langerud Team Trainingday
5 Plass:   Simen Hagestande monsen Partner Fitness Team
6 Plass:   Jonas Midtun Team Trainingday

Mens Physique – 179

1 Plass:   Jørn Rønåsen Harald’s Gym
2 Plass:   Lasse Telnes Team LiveFi
3  Plass:   Damir Nesimi Team LiveFit
4 Plass:   Lars Syversen Harald’s Gym
5 Plass:   Ole Marius Hoff Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb
6 Plass:   Simen Andreas Hansen Colosseum KK

Mens Physique – 182

1 Plass:  Odd Erik Maurstig Team LiveFit
2 Plass:   Alexander Gilinsky Atlas Fitness Team
3 Plass:  Raymond Monchon Iversen Team Toppform
4 Plass:   Martin Waskaas Fit4flex
5 Plass:   Thomas Rønåsen Harald’s Gym

Mens Physique + 182

1 Plass:  Thomas Joramo Harald’s Gym
2 Plass: Andreas Trønnes Kaliber FKK
3 Plass:  Ola Norman Team 24Fitness
4 Plass:  Ali Khalid Mohmood Kaliber FKK
5 Plass:  Eirik Kindsbækken Lillesand Treningsstudio AK
6 Plass: Dovydas Malinovskis Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb

Mens Physique junior

1 Plass: Herman Liersaker Harald’s Gym
2 Plass:  Ole Finkenhagen Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb
3 Plass:  Daniel Jonas Team 24Fitness
4 Plass:   Bilal Sayed Kaliber FKK
5 Plass:   Chrisander Bergan Team Fit2gether
6 Plass:  Shayan Zarifi Team 24Fitness

Mens Physique master

1 Plass: Eduardo Da Silva Team Toppform
2 Plass:  Kent-Are Karlsen Atlas Fitness Team
3 Plass: Svein Harald Mørkve Team LiveFit
4 Plass: Rune Bjørkedal Kaliber FKK
5 Plass: Per Christian Motrø Harald’s Gym
6 Plass: Frode Flage Eriksen Partner Fitness Team

Womens Physique

1 Plass: Sherica Douglas Team City 24/7
2 Plass:  Trine Sakslund Team Invictus
3 Plass: Henriette Ottesen Harald’s Gym

Mens Bodybuilding åpen klasse

1 Plass: Petter Vindenes Team Bodytech Bergen
2  Plass:  Devidas Nauldolaitis Team 24Fitness
3  Plass: Elias Fallgren Colosseum KK
4 Plass:  Krzysztof Kulakowski Team 24Fitness

Mens Bodybuilding master

1 Plass: Rolf Gustavsen Harald’s Gym

Womens Bodyfitness junior

1 Plass: Sanne Aavik Colosseum KK
2 Plass: Tina Sheida Tarlani Colosseum KK

Womens Bodyfitness Overall Arti Sharma Lopes

Womens Bodyfitness master

1 Plass: Arti Sharma Lopes Team 24Fitness
2 Plass: Tina Stranden Atlas Fitness Team
3 Plass: Camilla Eilertsen Team Vitality
4 Plass: Ann-Helen Lystad Team Toppform
5 Plass: Tone Haug Team Toppform
6 Plass: Siri Merete Andreassen Team 24Fitness

Womens Bodyfitness + 168

1 Plass:  Tina Johnsen Atlas Fitness Team
2 Plass: Henriethe Thorvaldsen Team Fit2gether
3  Plass: Linda Høst Team Invictus
4 Plass:  Karina Malen Karlsen Team 24Fitness
5 Plass:  Julijanne Finmark Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb

Womens Bodyfitness – 168

1 Plass: Martha Kjerstad Team Toppform
2 Plass: Katharina Bråten Team Vitality
3 Plass:  Susanne Storhaug Kaliber FKK
4 Plass: Nathalie Victoria Lambrecths Team Bodytech Bergen
5 Plass: Joanna Pedersen Atlas Fitness Team
6 Plass:  Silje Olsen Bjerkås Team Invictus

Womens Fitness

1 Plass:  Linn Solvang Gym 1540

Mens Classic Bodybuilding + 175

1 Plass: Stian Solgård Kaliber FKK
2 Plass:  Stefan Johannesen Lagreid Team 24Fitness
3 Plass:  Ahmad Alhitta Harald’s Gym
4 Plass:  Niklas Nytun Wilhelmsen Team Invictus

Classic Bodybuilding – 175

1 Plass:  Jarl Bjermeland Kaliber FKK
2 Plass: Ronny Gudmestad Team City 24/7
3 Plass: Terje Aalberg Kaliber FKK

Mens Classic Physique åpen klasse

1 Plass: Patrik Eriksen Colosseum KK
2 Plass: Firat Azik Harald’s Gym
3 Plass: Dawson Hamilton Partner Fitness Team
4 Plass: Naser Al Waked Team Invictus
5 Plass: Stian Sandve Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb
6 Plass: Kristian Markopolo Team Invictus

Mens Classic Bodybuilding master

1  Plass: Andre Thesen Team City 24/7
2  Plass: Terje Dokken Team 24Fitness

Mens Classic Bodybuilding junior

1  Plass:Vebjørn Nettum Team 24Fitness
2  Plass: Mookpaw Win Kaliber FKK

Womens Wellness

1 Plass:  Anne Cathrine Westby Harald’s Gym
2 Plass: Tahimi Cedeno Daudinot Fit4flex
3 Plass: Merethe Sørsensen Team Elite
4 Plass:  Ann Nguyen-Dahl Porsgrunn Fitness og Body Building Klubb
5 Plass: Helene Fauskanger Team LiveFit
6 Plass: Ingeborg Marie Engen Team LiveFit

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal april 11, 2019 06:52

Kommentarer