Sandefjord Open 2014 | Resultater

Av Geir Tverdal april 5, 2014 16:03

Sandefjord Open 2014 | Resultater

Bodybuilding Overall – Fadel Alkhamisi

Bodybuilding +90kg

1 plass: Lars Østling, Steel Nutrition, Sweden
2 plass: Bartosz Guran, Poland
3 plass: Jakub Kukula, Poland
4 plass: Jimmi Olsson,(veteran ) Vexer Gym Kalmar,Sweden

Bodybuilding -90kg

1 plass: Fadel Alkhamisi, AA Elit Team, Sweden
2 plass: Deme Laszlo, Team Inshape24 Gavle, Sweden
3 plass: Mats Ljung, Team MM Sports, Sweden
4 plass: Kim Johnny Falk, Team 24fitness, Norway
5 plass: Steffan Larsen, Team Toppform, Norway

Bodybuilding Debutant

1 plass: Glenn Helge Kvilhaugsvik, Team Uno, Norway
2 plass: Frank Karlberg, Ålesund KFK, Norway
3 plass: Ole Jørgen Søstrand, Team 24fitness, Norway
4 plass: Vegard Boye, Team Fitness4u, Norway
5 plass: Marchus Sorsa, Team Fitness4u, Norway
6 plass: Jan Tore Larsen, Fitness4u, Norway

Classic Bodybuilding

1 plass: Thomas Hjelde Thoresen, Kaliber fkk, Norway
2 plass: Andreas Gulbrandsen, Obsessed, Norway
3 plass: Camilo Opazo, AA Elit Team, Sweden
4 plass: Kjetil Steiro Fimland, Team Livefit, Norway
5 plass: Lars Kvanum, Team 24fitness, Norway
6 plass: Ole Sebastian Kuvaas, Harald`s Gym, Norway

Women`s Physque

1 plass: Christine Risjord, Team Toppform, Norway

Bodyfitness Overall – Jannike Rønnestad

Bodyfitness + 163cm

1 plass: Yvonne Hansen, Team Toppform, Norway
2 plass: Stephanie Watson, Team 24fitness, Norway
3 plass: Beathe Kristin Nordby, Team Toppform, Norway
4 plass: Marianne Skåden, Harald`s Gym, Norway
5 plass: Gro Elisabeth Johansen, 171cm, Team Obsessed, Norway
6 plass: Madelene Yourstone,Team Body Science, Sweden

 Bodyfitness -163cm

1 plass: Arti Sharma Lopes, Team 24fitness, Norway
2 plass: Maria Ebeltoft, Kaliber fkk, Norway
3 plass: Kine Krøs, Tteam 24fitness, Norway
4 plass: Alexandra Ljung, Team MM Sports, Sweden
5 plass: Kari Sollied, Team Toppform, Norway
6 plass: Veronica Myhra Hvambsal, KBG fitness, Norway

Bodyfitness debutant

1 plass: Jannike Rønnestad, ( 161cm) Team Fitness4u, Norway
2 plass: Lisa Van Es, ( +163cm),Team Bodytech, Norway
3 plass: Isabel Valvik Storøy, ( +163cm ) Team Livefit, Norway
4 plass: Lisbet Hjartholm, (-163cm) Team Bodytech, Norway
5 plass: Jeanette Bache,( -163cm) Team 24fitness, Norway
6 plass: Sølvi Renate, Bråten Team fitness4u, Norway


LØRDAG

Crossfitness damer

1 plass: Benedicte Strømsheim,Harald`s Gym, Norway
2 plass: Stine Marie Løvoll, Team Toppform, Norway
3 plass: May Britt Fløan Øie, Kaliber fkk, Norway
4 plass: Hege Emilie Enersen Thorstensen, Harald`s Gym, Norway

Crossfitness herrer

1 plass: Halldor, Meyer-Myklestad, Team Toppform, Norway
2 plass: Wuttipong Sarpaisan, Fitness4u, Norway
3 plass: Nicolai Christian Holthe, Team Toppform, Norway
4 plass: Morten Telstø, Club Athletic, Norway
5 plass: Simen Aarvig, Pro Gym Skien, Norway
6 plass: Sigve Aastorp Tangen, Lasses Gym, Norway

Overall Men`s Physique – Anders Myhrvang

Men`s Physique -178cm

1 plass: Reagan Kaziangani, Team24fitness, Norway
2 plass: Rudolf Skjeggerud,Team Sporty24, Norway
3 plass: Stian Lindblad, Team Toppform , Norway
4 plass: Marco Anelli,Team 24fitness, Norway
5 plass: Ken Olsen,Hercules fkk, Norway

Men`s Physique +178cm

1 plass: Anders Myhrvang,Team 24fitness, Norway
3 plass: Ørjan Arnesen, Team 24fitness, Norway
4 plass: Stian Løland,Fitness4u , Norway
5 plass: Marshall Whiteway, Kaliber fkk, Norway
6 plass: Sverre Wiik, Team Obelix, Norway

Bikinifitness +168cm

1 plass: Ragne Fjelldal, Team Toppform, Norway
2 plass: Katrine Meiner, Team Toppform, Norway
3 plass: Kristina Kolstad, Kaliber fkk, Norway
4 plass: Ailin Hansen, Stavanger fitnessteam, Norway
5 plass: Tonje Laukholm, Kaliber fkk, Norway
6 plass: Mari Aurora Fossen-Hellesjø, Team Opulentia, Norway

Bikinifitness -168cm

1 plass: Monica Wiktil Storsve, Kaliber fkk, Norway
2 plass: Nina P. Olsen, Team Toppform, Norway
3 plass: Paola Jepez, Team Toppform, Norway
4 plass: Karina Skaldebø, Team Toppform, Norway
5 plass: Jenny Elisabeth Sandberg, Team 24fitness, Norway
6 plass: Ine Helene Brotun, Team Toppform, Norway

Bikinifitness -163cm

1 plass: Teresa Blancaflor, Team Toppform, Norway
2 plass: Synne Mari Jacobsen Myrbø, Kaliber fkk, Norway
3 plass: Karoline Kjærnes, Team Toppform, Norway
4 plass: Linda Michelle Larsen, Team 24fitness, Norway
5 plass: Tina Berglund Stirling, Team Gympartner, Norway
6 plass: Marta Småbakk, Team Toppform, Norway

Bikinifitness debutant +168cm

1 plass: Jannicke Larsen, Kaliber fkk, Norway
2 plass: Gerda Makunaite, Hercules fkk, Norway
3 plass: Vibeke B Håkonsen,Borg kfk, Norway
4 plass: Svanhild Karlsrud, Harald`s Gym, Norway
5 plass: Malin Færøy, Team Bodytech, Norway
6 plass: Maren Stornes, Team 24 fitness, Norway

resultater-sandefjord-2

Bikinifitness debutant -168cm

1 plass: Elisabeth Bolme, Kaliber fkk, Norway
2 plass: Silje Eriksen, Harald`s Gym, Norway
3 plass: Ingrid Avelsgaard, Team 24fitness, Norway
4 plass: Linn Tiller, Kaliber fkk, Norway
5 plass: Julie Schive Hovde-Hagen,Kaliber fkk, Norway
6 plass: Marlen Næss,  Team Obsessed,Norway

resultater-sandefjord-1

Bikinifitness debutant -163cm

1 plass: Maiken Stinnerbom, Kaliber fkk, Norway
2 plass: Jeanett Nesse, Team Livefit, Norway
3 plass: Anne-Marie Andersson, Gympartner Fitnessteam, Norway
4 plass: Amalie Aadland, Team 24fitness, Norway
5 plass: Maya Tollaksen, Harald`s Gym, Norway
6 plass: Cecilie Harlem,  Borg kfk, Norway

resultater-sandefjord-3

Av Geir Tverdal april 5, 2014 16:03

Kommentarer

Annonser

Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd

Annonser