Sandefjord Open 2015 | Resultater

Av Geir Tverdal mars 28, 2015 12:55

Sandefjord Open 2015 | Resultater

Mens Bodybuilding Master Åpen Klasse
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 211 Thomas Bustad Team Busted Danmark 15
2 210 Bartosz Guran Polen 30
3 209 Lance Noble Team 24Fitness 45

 

Mens Bodybuilding Debutant
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 205 Adam Lundell Team 24Fitness 18
2 202 Milad Kaok Team Fitness4u 48
3 208 Kristoffer Abrahamsen Team 24Fitness 50
4 204 Jonn Kjetil Strand Pro Gym Grenland 56
5 206 Arturas Cepas Progresas Litauen 63
6 201 Benjamin Norouzi Team 24Fitness 104
7 203 Andreas Gjevestad Kaliber Gym FKK 36
8 207 Terje Dokken Team 24Fitness 38
9 192 Glenn Key Mudo Prinsdal 45

 

Mens Bodybuilding Senior -90kg
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 214 Deme Laszlo Team Fitness4u 15
2 215 Keywan Nabii Team 24Fitness 30
3 212 Steffan Larsen Team 24Fitness 47
4 213 Tommy Mellem Team Flex 58
Mens Bodybuilding Senior +90kg
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 217 Jack Øverberg Haralds Gym 15
2 218 Thomas Lorier Steen Drammen FKK 32
3 216 Robin Eldnes Team 24Fitness 47
4 219 Ronny Rakland Isaksen Team Flex 56
Mens Bodybuilding Overall
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 214 Deme Laszlo Team Fitness4u
Womens Physique Åpen Klasse
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 184 Elisabeth Kristiansen Team Fitness4u 15
Body Fitness Master Åpen
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 168 Lisbeth Hjartholm Team Bodytech 5
2 167 Evy Therese Innselset Team Bodytech 10
3 169 Hege Kristin Nilsen Team Toppform 17
4 170 Erin Haugen Team Toppform 18
Body Fitness Debutant -163cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 155 Susanne Soydan Team High Energy 8
2 154 Karoline Pettersen Kaliber FKK 8
3 156 Kjersti Bakke Partner Gym FKK 13
4 157 Lisa Marie Sandlie Team Toppform 21
5 162 Rikke Dorthea Marthinsen Team Fitness4u 24
Body Fitness Debutant +163cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 159 Vibeke Litland Team Fitness4u 5
2 160 Nathalie Lambrechts team LiveFit 14
3 161 Aina Eriksen Team 24Fitness 17
4 163 Christina Alexandra Jensen Ramnæs Haralds Gym 18
5 164 Katrine Jørgensen Team Fitness4u 23
6 158 Kristina Marie Moltu Hjønnevåg Ålesund KFK 28
7 166 Rikke Rhinen Sæter Team Toppform 35
8 165 Veronica Kristiansen Team Fitness4u 40
9
Body Fitness Senior -163cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 173 Maria Ebeltoft Kalibr Gym FKK 7
2 177 Ann-Cathrine Westby Haralds Gym 10
3 175 Åsa Halstorp Team Gumse Gym Sverige 14
4 174 Charlotte Johansson Team Toppform 21
5 172 Helga Olafsdottir Team High Energy 25
6 171 Elin Brandsfjell Team Shapes 28
Body Fitness Senior +168
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 180 Ingrid Avesgaard Kaliber Gym FKK 8
2 178 Camilla Hoel Team Norkost 11
3 181 Margrethe Undheim Club Athletic 18
4 182 Matilde Hertz Team Shapes Fitness 19
5 183 Eilin Ulversøy Team Fitness4u 23
6 179 Linn Hanssen Kaliber Gym FKK 26
Body Fitness Overall
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1  Vibeke Litland
Classic Bodybuilding -180
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 190 Nicolay Torp Team Toppform 16
2 189 Jørn Pettersen Atletix 31
3 191 Åge Bunde Team Toppform 48
4 185 Kristoffersen Mathiasen Team 24Fitness 55
5 193 Peter Lundberg Team Fitness4u 75
Classic Bodybuilding +180
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 199 Patrick Alexander Paulsen Team Toppform 21
2 197 Thomas Jensen Kaliber Gym FKK 31
3 200 Henrik Lindh Team 24Fitness 39
4 198 Sigvar Garfors Team Toppform 74
5 195 Roger Holen Geirs FKK 74
6 196 Kim Daniel Johnsen Borg KFK 78
7 194 Robin Alexander Vereide Geirs FKK 34
Mens Physique -178cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 130 Amir Tore Attar Team Toppform 8
2 110 Philip Kvam Haralds Gym 10
3 112 Marius Osmundsen Team Shapes Fitness 12
4 129 Patrick Rashid Kwarasey Team Toppform 22
5 124 Thomas Fjeldberg Haralds Gym 26
6 122 Stian Nicolaysen Pro Gym Grenland 26
7 120 Robin Karlsen Team 24Fitness 40
8 117 Mikael Olsen Team 24Fitness 41
9 119 Mortada Amiri Haralds Gym 43
10 114 Stephan Ramin Kovac Team 24Fitness 47
11 116 Ekkarat Namsri Tønnesen Team Sporty24 53
12 115 Magne Tronrud Team 24Fitness 55
13 127 Marius Langerud Porsgrunn FBK 65
14 133 Stig Ove Jansen Team Total Package 67
15 132 Mohammed Sadeq Niazi Team 24Fitness 69
16 128 Kenneth Eriksen Team Bodytech
17 131 Omid Marius Attar Team Toppform
18 126 Mubiru W. Suliaman Hercules FKK
19 113 Stian Hansen Haralds Gym
20 125 Ole Martin Almås Porsgrunn FBK
21 121 Nima Antonio Malek Team Clean Cut
22 123 Daniel Myrene Kaliber Gym FKK
Mens Physique +178cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 141 Joachim Al Hauari Team 24Fitness 8
2 137 Michael Hougaard Knudsen Team 24Fitness 14
3 148 Christoffer Madsen Team Bodytech 17
4 135 Didrik Rommen Olsen Team 24Fitness 17
5 147 Martin Melbø Kaliber Gym FKK 24
6 220 Ken Marius Husvik Aune Kaliber Gym FKK 30
7 136 Rolf Henrik Henriksen Team Shapes Krisitansand 34
8 150 Eivind Slaatto Team 24Fitness 39
9 142 Gard Christoffer Hagen Haralds Gym 40
10 140 Bjørn Arntzen Team 24Fitness 46
11 139 Chris Andrian Wikøren Geirs FKK 56
12 152 Gard Nordgård Team Toppform 62
13 153 Øystein Moe Kaliber Gym FKK 65
14 138 Erik Thorsen Geirs FKK 66
15 144 Nicolas Blålid Porsgrunn KBK 67
16 145 Alexander Vangsnes Porsgrunn KBK
17 151 Oskar Reis Team Toppform
18 134 Alf Morgan Røynestad Team Shapes Krisitansand
Men’s Physique Overall
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 141 Joachim Al Hauari Team 24Fitness
Bikini Fitness Debutant -169cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 41 Mia Rebecka Sterud Team Fisker Performance Danmark 9
2 51 Emilie Lund Team Bodytech 16
3 60 Lisa-Mari Ingebrigtsen Team 24Fitness 17
4 32 Julie Ostad Haralds Gym 18
5 39 June-Viola Nergården Lerbakk Team Fitness4u 22
6 53 Jasmina Sakanovic Progym Grenland KFK 24
7 49 Madelen Støback Team 24Fitness 36
8 57 Susann Johansen Kaliber Gym FKK 39
9 38 Trine Fossum Andreassen Team Fitness4u 41
10 44 Kristine Platace Lasses Gym FKK 51
11 42 Elin Vardeberg Team 24Fitness 55
12 48 Therese Arntzen Kaliber Gym FKK 56
13 46 Linda Kristiansen Kaliber Gym FKK 66
14 50 Anatasija Sidorevic Fitness.IT Litauen 68
15 52 Magdalene Pietras Team Flex 68
16 45 Aina Lisa Wilks Kaliber Gym FKK
17 54 Dina Diep Hoang Team 24Fitness
18 62 Charlotte Kamlin Team Fitness4u
19 33 Maren Haugervåg Team LiveFit
20 37 Renata Rebech-Guran Polen
21 40 Stine Rist Team Gympartner
22 34 Stine Helen Gjerdingen Team Fitness4u
23 36 Evelina Eriksson Team Shapes Fitness
24 47 Maja Kristine Falmar Kaliber Gym FKK
Bikini Fitness Debutant +169cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 55 Julie Småland Johansen Team Bodytech 5
2 70 Camilla Ellinor De Souza Devik Kaliber Gym FKK 15
3 61 Veronica Silden Kolltveit Team Fitness4u 16
4 71 Lise Loennechen Haralds Gym 19
5 66 Anne Margrete Byjordet Team 24Fitness 22
6 73 Monja Wenaas Myrann Team Partner Gym 29
7 64 Henriette Alstadsæter Team LiveFit 37
8 69 Astrid S. Gravvold Kaliber Gym FKK 39
9 68 Anette Mork Kaliber Gym FKK 44
10 65 Christine Faxvaag Kaliber Gym FKK 53
11 59 Veronica TS Johannessen Team Partner Gym 55
12 72 Nicky-Nneka Anowi Team Bodytech 60
13 67 Sussane Andersen Borg KFK 62
14 63 Tanja Johansen Borg KFK 65
15 56 Anja Gloppe Solem Team High Energi 75
Bikini Fitness -163cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 84 Kine P. Sæter Kaliber Gym FKK 8
2 85 Charlotte Mentzoni Team Bodytech 14
3 76 Thea Bråten Christensen Team Toppform 14
4 176 Maiken Stinnerbom Kaliber Gym FKK 18
5 74 Camilla Johannesen Team 24Fitness 21
6 86 Sara Olsen Borg KFK 31
7 75 Silje Asheim Team Toppform 33
8 81 Anne-Marie Andersson Team 24Fitness 41
9 77 Vakare Baltusyte Team Fitness4u 42
10 78 Daniela Ryen Team Toppform 46
11 80 Hanne Høyland Team Total Package 59
12 79 Renata Kovtun Jega ir grozis Litauen 60
13 82 Elisebeth Josefsen Team Elite 60
14 83 Ann Charlotte Hærum Egge Team Gympartner 67
Bikini Fitness -169cm
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 102 Gerda Makunaite Team 24Fitness 11
2 97 Elisabeth Wangen Kaliber Gym FKK 11
3 93 Anine Naomi Schie Team Toppform 11
4 92 Kristina Karaliute Stoliaroviene Donny Gym Litauen 20
5 109 Annie Jeanette Rønneseth Team Fitness4u 26
6 91 Linda Kristine Solbakken Team Toppform 26
7 95 Lene Fossdal Kaliber Gym FKK 39
8 89 Beathe Kristin Nordby Team 24Fitness 41
8 90 Marianne Lødemel Team Bodytech 41
10 96 Palola Yepez Hansen Team Fitness4u 50
10 94 Lena Charlotte Westby Team Toppform 50
12 88 Madeleine Gabriella Strøm-Blakstad Team Toppform 57
13 87 Marta Elise Havnelid Team Bodytech 64
Bikini Fitness Senior +169
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 105 Therese Sivertsen Haralds Gym 8
2 106 Julie Hauge Team Toppform 9
3 103 Linda Petursdottir Simonsen Kaliber FKK 16
4 108 Anja Kjesbu Aanes Team Toppform 20
5 107 Stine Margrethe Pedersen Team Toppform 25
6 98 Malin Færøy Team Bodytech 27
7 99 Alesya Shabanova Team Fitness4u 37
8 104 Vibeke Hansen Borg KFK 39
9 101 Samira Dos Santos Team Toppform 40
10 103 Linda Petursdottir Simonsen Kaliber FKK 49
Bikini Fitness Overall
Plass Nr Navn Klubb Poeng
1 102 Gerda Makunaite Team 24Fitness 8

Men`s Athletic fitness

1 PLASS: Anders Jacobsen, Partner Gym
2 PLASS: Roger Christoffersen, Power Gym
3 PLASS: Henrik Flo Larsen, Team Toppform
4 PLASS: Martin Trolldalen Nystrøm, Team Toppform
5 PLASS: Simen Tveter, Borg kfk
6 PLASS: Olav Feby, Kaliber Gym fkk

Women`s Athletic fitness

1 PLASS: Benedicte Ramsli, Team Fisker Perfomance Danmark
2 PLASS: Lisa Warhuus, Team Elite
3 PLASS: Anneli Simonsen, Atletix
4 PLASS: Emilie Enersen Thorstensen, Harald`s Gym
5 PLASS: Jennie Hjortland Jensen, Team Toppform
6 PLASS: Monica Smenes, Kaliber Gym fkk

Av Geir Tverdal mars 28, 2015 12:55

Kommentarer

Annonser



Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser

Søk på iform.no

Besøk oss på facebook

Våre samarbeidspartnere

Annonser

ANNONSER

Hos den norske nettbutikken Brillz kan du kjøpe billige solbriller, kr 249 for 3 stk. pluss frakt. Med over 400 ulike modeller på lager er utvalget stort og variert!

Kjøp solbriller hos Brillz.no. Med lave priser og stort utvalg er det enkelt å finne en solbrille som passer enhver smak. Alle solbriller er CE-godkjent, nikkelfrie og med UV-beskyttelse.

På Gorilla Sports kan du kjøpe billig treningsutstyr for hjemmebruk. Alt innen dumbbells, kettlebells, vektskiver/manualer, treningsbenker m.m. Ved å bruke rabattkoden "iform" får du en gratis drikkeflaske med på kjøpet!