Sandefjord Open 2016 | Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 20, 2016 14:05

DAG 2 SØNDAG

Bodybuilding Overall

1 plass: Guran Bartosz, Polen
2 plass: Alexander Rydgren, Team 24fitness
3 plass: Kim Jung Arntsen, Kaliber Gym FKK

Bodybuilding -80 kg

1 plass: Kim Jung Arntsen, Kaliber Gym FKK

Bodybuilding master (over 40år)

1 plass: Guran Bartosz, Polen

Bodybuilding debutant

1 plass: Alexander Rydgren, Team 24fitness
2 plass: Lars Aunemo, Kaliber Gym FKK

Classic Bodybuilding åpen

1 plass: Petter Ege, Club Athletic
2 plass: Henrik Lindh, Team better Bodies, Sverige
3 plass: Henrik Kjellsson, SBFF Sverige
4 plass: Erik Svantesson,Gymgrossistenbutikk Sverige
5 plass: Stian Kristoffer Solgård, Team Bodytech
6 plass: Christian Martinussen, Team Bodytech

Bodyfitness Overall

1 plass: Veronica Bødtker, Team 24fitness
2 plass: Heidrun Ertsås, Team 24fitness
3 plass: Nina Elstad, Harald`s Gym KK

Bodyfitness åpen

1 plass: Nina Elstad, Harald`s Gym KK
2 plass: Linn Hanssen, Kaliber Gym FKK
3 plass: Veronica Myhra Hvambsal , Kaliber Gym FKK
4 plass: Kjersti Bakke, Partner FK
5 plass: Tonje Gotaas, Haralds Gym KK
6 plass: Aina Eriksen, Team 24fitness

Bodyfitness master (over 35 år)

1 plass: Elin Cecilie Eriksen Navarsete, Team Toppform

Bodyfitness debutant +163cm

1 plass: Veronica Bødtker, Team 24fitness
2 plass: Annette Jonassen, Team 24fitness
3 plass: Julie Siljan, Partner FK
4 plass: Elise Murbræk, Team 24fitness
5 plass: Annie Grodaas, Team 24fitness
6 plass: Mathilde Lyngholm, Team 24fitness

Bodyfitness debutant -163cm

1 plass: Heidrun Ertsås, Team 24fitness
2 plass: Bettina Isabell Kojan, Haralds Gym KK
3 plass: Tanja Tveit, Team City 24/7
4 plass: Zandra Birkeland, Team 24fitness

Women`s athletic fitness

1 plass: Maren Kallhovd, Kaliber Gym FKK
2 plass: Ida Oline Talåsen, Team Toppform
3 plass: Silje Bjørnstad, Atlas Fitnessteam
4 plass: Ruth Mydland, Team City 24/7
5 plass: Ann Kristin Johansen,Team fitness4u
6 plass: Hanne Lulu Holst, Team Aesthetics

Men`s athletic fitness

1 plass: Henning Jacobsen, MM sport
2 plass: Torgeir Særsten, Team LiveFit
3 plass: Martin Trolldalen-Nystrøm, Team Toppform
4 plass: Eirik Kindsbækken, Kaliber Gym FKK
5 plass: Ronny Gudmestad, Club Athletic
6 plass: Espen Orre, Club Athletic

DAG 1 LØRDAG

Women`s fitness

1 plass: Tina Madeleine Larsen, Harald`s Gym KK

Men`s fitness

1 plass: Hans Erik Hornell, Powergym Athletic

Men`s physique Overall

1 plass: Mohammad Hamad, DBFF Danmark
2 plass: Kastriot Kopiliqi, Harald`s Gym KK
3 plass: Bjørn Tore Justad, Team City 24/7

Men`s physique -178cm

1 plass: Mohammad Hamad, DBFF Danmark
2 plass: Eduardo Jaques Da Silva, Team Toppform
3 plass: Patrick Rashid Kwarasey, Team Toppform
4 plass: Felipe Da Silva, Harald`s Gym KK
5 plass: Kim Söderberg, Team Toppform
6 plass: Tor Arne Schei, Team Toppform

Men`s physique +178cm

1 plass: Bjørn Tore Justad, Team City 24/7
2 plass: Michael Hougaard Knudsen,Team 24Fitness
3 plass: Kim Johnny Falk , Barents Fitness Team
4 plass: Eivind Slaato, Team 24fitness
5 plass: Dawson Hamilton, Partner FK
6 plass: Jonathan Teddy Johannes, Team Toppform

Men`s physique debutant +178cm

1 plass: Kastriot Kopiliqi, Harald`s Gym KK
2 plass: Marius Justad, Team City 24/7
3 plass: Arber Ibishi, Team 24fitness
4 plass: Simen Havnes Jørgensen,Team live fit
5 plass: Cato Isaksen, Barents Fitness Team
6 plass: Stig Ulvøy Annfinsen, Kaliber Gym FKK

Men`s physique debutant -178cm

1 plass: Øyvind Seim, Kaliber Gym FKK
2 plass: Lasse Telnes, Team Livefit, Bergen
3 plass: Ivan Racasa Ramsåsen, Porsgrunn FBK
4 plass: Håkon Diep, Partner FK
5 plass: Tom Christian Framnes, Kaliber Gym FKK
6 plass: Petter Kvernberg, Kaliber Gym FKK

Bikinifitness Overall 

1 plass: Natalia Agata Ejsmont, Team Livefit
2 plass: Lisa-Mari Ingebrigtsen, Team 24Fitness
3 plass: Mimmi Pham, Team LiveFit

Bikinifitness -163cm

1 plass: Kristine Platace , Harald`s Gym KK
2 plass: Beliz Kristine Øzbay, Team Aesthetics
3 plass: Aina Lisa Wilks, Kaliber Gym FKK
4 plass: Susanne Soydan,Atlas Fitnessteam
5 plass: Tonje Petterson, Team Toppform

Bikinifitness -169cm

1 plass: Lisa-Mari Ingebrigtsen, Team 24Fitness
2 plass: Wenche Wallem, Team LiveFit
3 plass: Annie Jeanett Rønneseth, Team MM Sport
4 plass: Elise Bårli Frøysa, Team Toppform
5 plass: Ingrid Helene Halvorsen, Team Toppform
6 plass: Karoline Styve Palmer, Team Toppform

Bikinifitnesss +169cm

1 plass: Stine Nyjordet, Team Flex
2 plass: Monja Wenaas Myrann, Haralds Gym KK
3 plass: Sandra Boström, Team Toppform
4 plass: Christine Faxvaag, Kaliber Gym FKK
5 plass: Stine Margrethe Pedersen, Team Toppform
6 plass: Paolla Miranda Da Silva, Team Toppform

Bikinifitness debutant +169cm

1 plass: Natalia Agata Ejsmont, Team Livefit
2 plass: Amalie Victoria Sandvik Birkeland,Team LiveFit
3 plass: Marthe Kristine Dingen, Kaliber Gym FKK
4 plass: Susanne Knutsen, Borg KFK
5 plass: Rikke Cecilie Kristiansen , Teamjegliker
6 plass: Zuzanna Anna Wypchlo, Partner FK

Bikinifitness master (over 35år)

1 plass: Lena Haugen, Team Toppform
2 plass: Elma Tharaldsen, Team City 24/7
3 plass: Camilla Brahms,Team MMSports
4 plass: Magdalena Pietras, Team Flex
5 plass: Andrea Coelho, Team Toppform
6 plass: Thea H. D. Danielsen, Raw fitness

Bikinifitness debutant -163cm

1 plass: Mimmi Pham, Team LiveFit
2 plass: Alexandra Michelle Nordhavn, Borg KFK
3 plass: Othilie Ulvedalen, Team 24fitness
4 plass: Anastasia Avetisova, Team 24fitness
5 plass: Maria Veronica Hopen, Team 24fitness
6 plass: Oda Elise Roli, Kaliber Gym FKK

Bikinifitness debutant -169cm

1 plass: Irlin Schaldermose, Team City 24/7
2 plass: Lottie Jonsson, Kaliber Gym FKK
3 plass: Mia Helene Hjertås, Kaliber Gym FKK
4 plass: Alexandra Hernandez, Team City 24/7
5 plass: Malin Partenyi, Kaliber Gym FKK
6 plass: Susanne Meling, Club Athletic

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 20, 2016 14:05

Kommentarer

Annonser



Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser