Sandefjord Open 2018 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 24, 2018 11:00

Sandefjord Open 2018 – Resultater

WELLNESS ÅPEN:

1 plass: Anne Line Kvernmo, Team UNO
2 plass: Tahimi Daudinot, Team 24fitness
3 plass: Susanne Soydan, Atlas Fitnessteam
4 plass: Luna Emilia Salehipour, Team 24fitness
5 plass: Isabel Johansen, Team Bodytech Bergen
6 plass: Anja Hole, Club Athletic

CLASSIC BODYBUILDING:  OVERALL

Bjørn Steinar Schau, Fit2gethter

CLASSIC BODYBUILDING: DEBUTANT ÅPEN:

1 plass: Sharif Alikhan, Team 24fitness
2 plass: Gabriel Tutu, Geir`s fkk
3 plass: Hans Marius Skålhavn, Team Invictus FKK
4 plass: Miroslav Dzimera, Kaliber fkk
5 plass: Marius Øien, Kaliber fkk
6 plass: Christian Instefjord, Team Exit

CLASSIC BODYBUILDING:  SENIOR ÅPEN

1 plass:Bjørn Steinar Schau, Fit2gethter
2 plass: Mats Edvartsen, Kaliber fkk
3 plass: Roger Holsether, Team 24fitness
4 plass:Sigvar Garfors, Team Toppform
5 plass:Mathias Fjellheim, Kaliber fkk
6 plass: Hadi Hadishima, Team Elite

BIKINIFITNESS OVERALL:

Elisabeth Evensen, Porsgrunn FBK

BIKINIFITNESS SENIOR -162:

1 plass: Amelie Henriksen, Kaliber fkk
3 plass: Tina Gregersen, Team 24fitness
4 plass: Fredrikke Vesthaug, Team Fit2gether
5 plass: Line Sæstad Walstad, Team Toppform
6 plass: Mette-Lill Skarli, Team Elite

BIKINIFITNESS SENIOR -166:

1 plass: Cecilie Holm, Team Toppform
2 plass: Uma Isabelle Schanke, Team24Fitness
3 plass: Silje Dahle Svensvik, Team Toppform
5 plass: Maria Vik Skau, Team Toppform
4 plass: Karianne Stien Bentzen Ramberg, Lewel Ultimates
6 plass: Marte Mandelid, Team Toppform

BIKINIFITNESS SENIOR -169:

1 plass: Grete Andreassen Bakken, Team Toppform
2 plass: Christine Langøen, Team Livefit
3 plass: Tina Marie Kamnes,Team Elite
4 plass: Julijanne Finmark, Teamjegliker
5 plass: Henriethe Thorvaldsen, Team Vitality
6 plass: Mariann Ryvold, Team Toppform

BIKINIFITNESS SENIOR +169:

1 plass: Helene Andersen, Colosseum KK
2 plass: Vilde Graneng Holmen, Team Toppform
3 plass: Iselin Slangsvold Andersen, Team Toppform
4 plass: Ingeborg H. Bakken, Team Toppform
5 plass: Caroline Jensen Dahle, LA Lifestyle
6 plass: Marit Bjella, Team Toppform

BIKINIFITNESS DEBUTANT  -169

1 plass: Vaida Burke, Team Fit2gether
2 plass: Sunniva Hiis Berg, Team LiveFit
3 plass: Alexandra Paar, Team Lewel Ultimates
4 plass: Alette Fladstad, Team City24/7
5 plass: Ida Olufsen Rud, Teamjegliker
6 plass: Hanna Elisabeth Rasmussen

BIKINIFITNESS DEBUTANT  +169

1 plass: Elisabeth Evensen, Porsgrunn FBK
2 plass: Ida Karoline Jhansen, Team Invictus FFK
3 plass: Linda Nyjordet, Team Traningday
4 plass: Frida Moi, Lewel Ultimates
5 plass: Tone-Maud Botten, Team Invictus FKK
6 plass: Marie Rege Team City24/7

BIKINIFITNESS MASTERS Åpen

1 plass: Gry Therese Hagen, Team First Class Fitness
2 plass: Ellen Thorstensen, Teamjegliker
3 plass: Mai Helen Follestad, Kaliber FKK
4 plass: Mahe, Team Toppform
5 plass: Michaela Hollandsbjerg, Teamjegliker
6 plass: Siv Varhaug Gudmestad, Club Athletic

BIKINIFITNESS JUNIOR Åpen klasse:

1 plass: Amalie Fossland, Team Toppform
2 plass: Pernille Lindseth, Team Livefit
3 plass: Kristine
4 plass: Michelle Dale Clausen, Team 24Fitness
5 plass: Andrea Gjeldnes, Atlas Fitnessteam
6 plass: Zlata Aksa, Team Elite

BIKINIFITNESS DEBUTANT -162 cm

1 plass: Kristin Gjerde, Team First Class Fitness
2 plass: Trude Emilie Eriksen, Kaliber Gym
3 plass: Linda Marie Aas, Lewel Ultimates
4 plass: Olaug Orten Trovåg, Team LiveFit
5 plass: Helene Wintziansen Fauskanger, Team LiveFit
6 plass: Mette Gallefoss Stavdahl, Porsgrunn FBK

BIKINIFITNESS DEBUTANT  -166 cm

1 plass: Elise Bekkevold, Team Level Ultimates
2 plass: Katarzyna Szymczak, Haralds Gym
3 plass: Grønset, Team Invictus FKK
4 plass: Kristine Hugvik, Kaliber Gym
5 plass: Vilde Duvar, Røros Gym
6 plass: Mari Jakobsen, Teamjegliker

BODYFITNESS OVERALL:

Linda Cedell, Team24Fitness

BODYFITNESS DEBUTANT -163:

1 plass:Lene Beate Bach Kvalvik, Team Invictus FKK
2 plass:May Linn Engevik, Kaliber fkk
3 plass:Grethe Møller, Team City 24/7

BODYFITNESS DEBUTANT +163:

1 plass:Christine Gudmundsen, City24/7
2 plass:Kristine Moore, Team Livefit
3 plass:Connie Holm, Atlas Fitnessteam
4 plass:Sigrun Westlie Kristoffersen, Kaliber fkk
5 plass:Andrea Kjær, Partnergym
6 plass:Emma Kristensen, Team X-ellent

BODYFITNESS MASTER ÅPEN:

1 plass:Linda Cedell, Team24Fitness
2 plass:Tina Stranden, Atlas Fitnessklubb
3 plass:Anette Tollefsen Grennes, Porsgrunn fbk
4 plass:Ann Kristin Huebner, Kaliber fkk
5 plass:Mette Canning, City 24/7
6 plass:Nina Bang, Team Toppform

BODYFITNESS SENIOR -163:

1 plass:Anja Malene Ydse, Team Elite
2 plass:Hanne Lulu Holst, Team Toppform
3 plass:Sigrid Skjelstad, Team 24fitness
4 plass:Solveig Garberg, Kaliber fkk

BODYFITNESS SENIOR+163:

1 plass:Tine Rødningsby, Team Toppform
2 plass:Heidi Sørensen Egstad, Team24fitness
3 plass:Ragnhild Hartviksen, Team Invictus
4 plass:Katinka Berget, Atlas fitnessteam

BODYFITNESS DEBUTANT -163:

1 plass:Lene Beate Bach Kvalvik, Team Invictus FKK
2 plass:May Linn Engevik, Kaliber fkk
3 plass:Grethe Møller, Team City 24/7

BODYFITNESS DEBUTANT +163:

1 plass:Christine Gudmundsen, City24/7
2 plass:Kristine Moore, Team Livefit
3 plass:Connie Holm, Atlas Fitnessteam
4 plass:Sigrun Westlie Kristoffersen, Kaliber fkk
5 plass:Andrea Kjær, Partnergym
6 plass:Emma Kristensen, Team X-ellent

BODYFITNESS MASTER ÅPEN:

1 plass:Linda Cedell, Team24Fitness
2 plass:Tina Stranden, Atlas Fitnessklubb
3 plass:Anette Tollefsen Grennes, Porsgrunn fbk
4 plass:Ann Kristin Huebner, Kaliber fkk
5 plass:Mette Canning, City 24/7
6 plass:Nina Bang, Team Toppform

BODYBUILDING OVERALL:

Bjarte Andersen, Team Exit

ÅPEN DEBUTANT:

1 plass:Bjarte Andersen, Team Exit
2 plass:Axel Steffensen, Harald`s Gym
3 plass:John Anders Hovland, Harald`s Gym
4 plass:Gøran Alvaro Forsbergh, Team First Class Fitness
5 plass:Andre Samuelsen, Haralds Gym
6 plass:Petter Svendsen, Team Pro Gym

SENIOR -80KG:

1 plass:Joakim Rafoss, Team xellent
2 plass:Mohamad Osman, Harald`s Gym
3 plass:Diego Larsen, Teamjegliker

MEN`S PHYSIQUE OVERALL:

Jørn Alexander Rønåsen, Team Elite

MEN`S PHYSIQUE MASTER ÅPEN:

1 plass:Roger Andre Raknes, Team First Class Fitness
2 plass:Nils Kristian Vestengen, Team Craving4Training
3 plass:Nurullah Karatas, Team Real Fitness
4 plass:Nils Harald Moe, Barents Fitness Team

MEN`S PHYSIQUE SENIOR -179:

1 plass:Jørn Alexander Rønåsen, Team Elite
2 plass:Kristoffer Henæs, Team Invictus
3 plass:Petter Kvernberg, Kaliber fkk
4 plass:Sigurd Steen, Kaliber fkk
5 plass:Fredrik Hansen, Harald`s Gym
6 plass:Martin Palm, Team City 24/7

MEN`S PHYSIQUE SENIOR +179:

1 plass:Joachim Olsen Halvorsen, Haralds Gym
2 plass:Eivind Slaatto, Harald`s Gym
3 plass:Ernestas Svedkauskas, Team Toppform
4 plass:Ken Drikakisi Eriksen, Haralds Gym
5 plass:Ron Daniel Pedersen, Partner fitnessteam
6 plass:Ole Gunnar Søbakk Sorknes, Team Toppform

MEN`S PHYSIQUE ÅPEN JUNIOR:

1 plass:Oskar Miszta, Porsgrunn fbk
2 plass:Hakan Øzkara, Team Real Fitness
3 plass:Martin Myrvold, Kaliber fkk
4 plass:Vebjørn Nettum, Team 24fitness
5 plass:Kevin Engen Hoglid, Team Toppform
6 plass:Nasradin Zakaria, Team Toppform

MEN`S PHYSIQUE DEBUTANT -179

1 plass:Ronnaphum Angkaew, Team 24fitness
2 plass:Allan junior Kaleba, Kaliber fkk
3 plass:Truls Krog Johansen, Colosseum kk
4 plass:Gabriel Tapia, Harald`s Gym
5 plass:Mustafa Azizpour, Kaliber fkk
6 plass: Abdullah, Kaliber fkk

MEN`S PHYSIQUE DEBUTANT +179:

1 plass:Snorre Benjaminsen Eggen, Team City 24/7
2 plass:Abdullah Gunyuzlu, Harald`s Gym
3 plass:Anders Kultorp, Colosseum KK
4 plass: Matias Sprenger, Kaliber fkk
5 plass:Eirik Løland, Team Live Fit
6 plass:Mattias Hordnes, Team LiveFit

WOMEN`S PHYSIQUE ÅPEN:

1 plass: Merethe Sørensen, Team Elite

MEN`S ATHLETIC FITNESS NM ÅPEN:

1 plass:Kim Andre Sande Jensen, Team Flexikost
2 plass:Sigvar Garfors, Team Toppform
3 plass:Morten Værstad, Team Elite
4 plass:Oskar Miszta, Porsgrunn fbk
5 plass:Martin Waskaas, Geir`s fkk
6 plass:Rune Bjørkedal, Kaliber fkk
7 plass:Stephen Moe Jensvik, Kaliber fkk

WOMEN`S ATHLETIC FITNESS NM ÅPEN:

1 plass:Trine Fuglestad, City 24/7
2 plass:Ann Kristin Huebner, Kaliber fkk
3 plass:Anine Westhagen, Ocean Fitnessteam
4 plass:Julie Tronsmo, Kaliber fkk
5 plass:Camilla Aalberg Skudal, Ocean Fitness Team

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 24, 2018 11:00

Kommentarer

Søk på iform.no

Besøk oss på facebook

Våre samarbeidspartnere

Annonser

ANNONSER

Hos den norske nettbutikken Brillz kan du kjøpe billige solbriller, kr 249 for 3 stk. pluss frakt. Med over 400 ulike modeller på lager er utvalget stort og variert!

Kjøp solbriller hos Brillz.no. Med lave priser og stort utvalg er det enkelt å finne en solbrille som passer enhver smak. Alle solbriller er CE-godkjent, nikkelfrie og med UV-beskyttelse.

På Gorilla Sports kan du kjøpe billig treningsutstyr for hjemmebruk. Alt innen dumbbells, kettlebells, vektskiver/manualer, treningsbenker m.m. Ved å bruke rabattkoden "iform" får du en gratis drikkeflaske med på kjøpet!