Sandefjord Open 2019 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 23, 2019 11:28

Wellness Åpen

1 plass: Sherica Douglas, City 24/7
2 plass: Tahimi Cedeno Daudinot, Fit4flex
3 plass: Trude Emilie Eriksen, Kaliber fkk
4 plass: Helene Fauskanger, Team LiveFit
5 plass: Merethe Sørensen, Team Elite
6 plass: Ingeborg Marie Engen, Team LiveFit

Classic Bodybuilding Overall Stian Solgård, Kaliber fkk

Classic Bodybuilding Senior Åpen

1 plass: Stian Solgård, Kaliber fkk
2 plass: Ronny Gudmestad,Team City 24/7
3 plass: Vebjørn Nettum, Team 24fitness
4 plass: Terje Aalberg, Kaliber fkk
5 plass: Kevin Emmanuel katuka, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb ok

Classic Bodybuilding Debutant Åpen

1 plass: Mookpaw Win, Kaliber fkk
2 plass: Stefan Johannessen Lægreid, Team 24fitness
3 plass: Niklas Nytun Wilhelmsen, Team Invictus

Bikini Fitness Overall Trine Gillebo, Kaliber fkk

Bikini Fitness Åpen Junior

1 plass: Olaug Trovåg, Team LiveFit
2 plass: Line Sæstad Walstad, Team Toppform
3 plass: Sofie Kronborg, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb
4 plass: Benedikte Wolden, Team Fit2gether
5 plass: Manjola Gashi, Team Toppform ok
6 plass: Monika Kopp, Team Toppform ok

Bikini Fitness Debutant -162

1 plass: Hanne Eide, Lewel Ultimates
2 plass: Solveig Kjøren, Lewel Ultimates
3 plass: Sonja Younesi Arghdeh, Team 24fitness
4 plass: Vibeké Beate Norbye Andersen, TeamNewMe
5 plass: Renate Mjelde, Team livefit
6 plass: Jannike Hammer, Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb

Bikini Fitness Debutant -166

1 plass: Merete Havnvik, Atlas fitnessklubb
2 plass: Camilla Jenshagen Lunde, Haralds Gym
3 plass: Synnøve Tennfjord, Kaliber fkk
4 plass: Susanne Nielsen, Team UNO
5 plass: Hedda Henriksen, Team iFocus
6 plass: Madelen Beck, Teamjegliker

Bikini Fitness Debutant -172cm

1 plass: Maren Wangberg Rolien, Team Invictus
2 plass: Therese Persson, Team Elite
3 plass: Kathrine Jørgensen-Hofstøl, Team Elite
4 plass: Caroline Nyheim de Besche, Harald`s Gym
5 plass: Cathrine Espevoll, Team UNO
6 plass: Kamilla Nielsen, Team UNO

Bikini Fitness Senior -162

1 plass: Olaug Trovåg, Team LiveFit
2 plass: Karina Elizabeth Auset, Team Toppform
3 plass: Beliz Kristine Øzbay, Team Trainingday
4 plass: Line Sæstad Walstad, Team Toppform
5 plass: Sofie Kronborg, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb
6 plass: Marte Seim Brekke, Team LiveFit

Bikini Fitness Senior -166

1 plass: Manjola Gashi, Team Toppform
2 plass: Isabelle Arnesen, Team live Fit
3 plass: June Mari Hansen, Haralds Gym
4 plass: Ine Mostue, Team Toppform
5 plass: Lavin Vahlmish, Harald`s Gym
6 plass: Linn Cathrine Karlsen, Teamjegliker

Bikini Fitness Debutant +172

1 plass: Trine Gillebo, Kaliber fkk
2 plass: Lena Hustvedt, Team LiveFit
3 plass: Christiane Brekne Holmen, Team City 24/7
4 plass: Ine Svendsen, Kaliber fkk
5 plass: Tonje Røstvik Strømmen, Kaliber fkk
6 plass: Hanna Linnestå Gjertsen, Team Vitality

Bikini Fitness Senior -169cm

1 plass: Grete Andreassen Bakken, Team Fit2gether
2 plass: Mariann Nabben, Team Toppform
3 plass: Gry Hagen, Partner Fitness Team

Bikini Fitness Senior -172

1 plass: Benedikte Wolden, Team Fit2gether
2 plass:Veronika Kolltveit, Team Livefit

Bikini Fitness Senior +172

1 plass: Elisabeth Evensen, Teamfit2gether
2 plass: Theresa Myrabø Herbro, TeamFit2gether
3 plass: Amanda Terese Jørgensen, Kaliber fkk
4 plass: Kamilla Andresen, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb

Bikini Fitness Åpen Master

1 plass: Theresa Myrabø Herbro, TeamFit2gether
2 plass: Linn Therese Solend Otterbu, Team Toppform
3 plass: Gry Hagen, Partner Fitness Team
4 plass: Ellen Thorstensen, Teamjegliker
5 plass: Lavin Vahlmish, Harald`s Gym
6 plass: Kamilla Todal, Kaliber fkk

LØRDAG

Men’s athletic Fitness NM

1 plass: Stig Svela, Team fitness evolution
2 plass: Robin Andreas Olsen, Team City 24/7
3 plass: Fredrik Aalborg, Team evolution fitness

Men’s Physique Debutant -170

1 plass: Khanh Dang, Partner Fitness Team
2 plass: Esmat Hikmati, Team livefit
3 plass: Daniel Orlando Aarsheim, Team 24fitness
4 plass: David Samadi, Kaliber fkk

Men’s Physique Debutant +179

1 plass:Andreas Naper Trønnes, Kaliber FKK
2 plass:Odd Erik Maurstig, Team livefit
3 plass:Bilal imad el sayed, Kaliber fkk
4 plass:Dovydas Malinovskis, Porsgrunn fitness og Bodybuilding klubb
5 plass:Adrian J. Strait, Team Toppform

Men’s Physique  Debutant -179

1 plass: Mats Carlsen, Harald`s Gym
2 plass: Theerathat Nimjitnorm, Team 24 fitness
3 plass: Damir Nesimi, Team 24 fitness
4 plass:Lars Syversen, Harald`s Gym
5 plass:Aladdin Serhan, Team 24fitness
6 plass: Shahram Fakhryad, Team 24 fitness

Men’s Physique Åpen Junior

1 plass: Arian Moshiri, Harald`s Gym
2 plass: Herman Engebret Nagelgaard Leirskar, Harald`s Gym
3 plass: Ole Finkenhagen, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb
4 plass: Motaz Al Nawati, Harald`s Gym
5 plass: Shayan Zarifi, Team 24fitness
6 plass: Kais Karimi, Team Toppform

Men’s Physique Senior -170

1 plass: Erik Ha, Team Toppform
2 plass: Heitor Sousa, Harald`s Gym
3 plass: Ole Finkenhagen, Porsgrunn fitness og Bodybuilding klubb
4 plass: Samuel Andebrhan Geremedhin, Team Toppform
5 plass: Italo Felipe Ribeiro, Team Toppform
6 plass: Mads Sivertsen, Kaliber fkk

Men’s Physique Senior -176

1 plass: Rozbe Rezaei, Harald`s Gym
2 plass: Marius Langerud, Team Trainingday
3 plass: Alejandro Nava,Team Toppform
4 plass: Kenth Are Karlsen, Atlas Fitnessteam
5 plass: Stig Svela, Team fitness evolution
6 plass: Daniel E. Leite, Team Toppform

Men’s Physique Senior -182

1 plass: Robin Alexander Gilinsky, Atlas Fitnessteam
2 plass: Lasse Telnes, Team LivEFit
3 plass: Martin Waskaas, Fit4Flex
4 plass: Ole Marius Hoff Braarud, Porsgrunn Fitness & Bodybuilding Klubb

Men’s Physique Senior +182

1 plass: Ola Norman, Team 24 Fitness
2 plass: Ali khalid mahmood, Kaliber fkk
3 plass: Eirik Kindsbækken, Lillesand Treningsstudio Atlet Klubb
4 plass:Håvard Wergeland, Harald`s Gym
5 plass: Mattias Hordnes, Team LiveFit
6 plass: Ron daniel Pedersen, Partner Fitness Team

Men’s Physique Åpen master

1 plass: Kenth Are Karlsen, Atlas Fitnessteam
2 plass: Rune Bjørkedal, Kaliber fkk
3 plass: Svein Harald Mørkved, Team LiveFit
4 plass: Frode Flage Eriksen, Partner Fitness Team
5 plass: Per Christian Motrø, Harald`s Gym
6 plass: Roald Eliassen, Fitness Evolution

Men’s Physique Overall – Erik Ha, Team Toppform

Women’s Physique Åpen

1 plass: Trine Sakslund, Team Invictus fkk

Bodybuilding Åpen

1 plass: Petter Vindenes, Team Bodytech
2 plass: Deividas naudolaitis, Team 24fitness

BodyFitness Debutant Åpen

1 plass: Joanna Pedersen, Atlas Fitnessteam
2 plass: Siri Merete Andreassen, Team 24fitness
3 plass: Silje Olsen Bjerkås, Team Invictus
4 plass: Karina Karlsen, Team 24fitness
5 plass:Bente Hasli, Partner Fitness Team
6 plass:Andrea Aksnes, Team 24fitness

BodyFitness Master Åpen

1 plass: Camilla Eilertsen, TeamVitality
2 plass:Ann Helen Lystad, Team Toppform
3 plass: Tone Haug, Team Toppform
4 plass: Linda Modalen Høst, Team Invictus
5 plass: Tina Stranden, Atlas Fitnessklubb
6 plass: Monica Wexelsen-Freihow, Partner Fitness Team

BodyFitness Senior -163

1 plass: Martha Kjærstad, Team Toppform ok
2 plass: Mai Helen Follestad, kaliber fkk ok
3 plass: Monica Wexelsen-Freihow, Partner Fitness Team ok
4 plass: Lisa-Helen Hammarlund, Harald`s Gym ok

BodyFitness Senior +163

1 plass: Tina Johnsen,Atlas Fitnessteam
2 plass: Nathalie Victoria Lambrechts, Team Bodytech
3 plass: Camilla Eilertsen, TeamVitality
4 plass: Tina Stranden, Atlas Fitnessklubb
5 plass: Linda Modalen Høst, Team Invictus
6 plass: Henriethe Thorvaldsen, Team Fit2gether

Men`s Classic Physique

1 plass:Naser Al Waked, Team Invictus
2 plass:Stian Sandve,Porsgrunn fitness & Bodybuilding klubb
3 plass:Firat Acik, Harald`s Gym
4 plass:Noraldin waitforit Nia, Harald`s Gym

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal mars 23, 2019 11:28

Kommentarer