Sandefjord Open 31 august og 1 september 2019 – Resultater

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal august 30, 2019 06:19

SØNDAG

BIKINI FITNESS JUNIOR ÅPEN – RESULTATER

1 PLASS Catharina Holmbukt – Porsgrunn Fitness & Bodybuilding Klubb
2 PLASS Lena Barth – Team Toppform
3 PLASS Alexandra Paar – Lewel Ultimates
4 PLASS Live Fabine Kjernet – Team Toppform
5 PLASS Sunniva Anglen – Lillesand Atletklubb
6 PLASS Elina Turka – Team Toppform

BIKINI FITNESS DEBUTANT -164cm – RESULTATER

1 PLASS Audhild Laukeland – Kaliber FKK
2 PLASS Hildegunn Hjelmstad – Kaliber FKK
3 PLASS Charlotte Eskilt – Haralds Gym
4 PLASS Margrethe Bruu – Lewel Ultimates
5 PLASS Malwina Farian – Team Toppform
6 PLASS Toril Elvheim – Haralds Gym

BIKINI FITNESS DEBUTANT +164cm – RESULTATER

1 PLASS Izabela Gabriela Sandulow – Lillesand Atletklubb
2 PLASS Cathrine Pedersen Hausvik – Team livefit
3 PLASS Rebekka Nicoline Damm Holtet – Team 24fitness
4 PLASS Maren Bergstrøm – Team 24fitness
5 PLASS Martine Meling – Team City 24/7
6 PLASS Cami Krohn – Haralds Gym

BIKINI FITNESS MASTER ÅPEN – RESULTATER

1 PLASS Katarina Szymczak – Team Vitality
2 PLASS Camilla Motrø – Team invictus
3 PLASS Ingeborg H. Bakken – Team Toppform
4 PLASS Natalia Krosby-Schjerven – Team Toppform
5 PLASS Teresa M. Blancaflor – Team Toppform

BIKINI FITNESS -162cm – RESULTATER

1 PLASS Charlotte Mentzoni – Team Livefit
2 PLASS Solveig Kjøren Gjelstad – Lewel Ultimates
3 PLASS Live Fabine Kjernet – Team Toppform
4 PLASS Lena Barth – Team Toppform
5 PLASS Camilla Larsen – Team Invictus
6 PLASS Teresa M. Blancaflor – Team Toppform

BIKINI FITNESS -166cm – RESULTATER

1 PLASS Camilla Motrø – Team Invictus
2 PLASS Marte Mandelid – Team Toppform
3 PLASS Silje Dahle Svensvik – Team Toppform
4 PLASS Katarina Szymczak – Team Vitality
5 PLASS Sunniva Anglen – Lillesand Atletklubb

BIKINI FITNESS -172cm – RESULTATER

1 PLASS Martine Edgren – Team Fit2gether
2 PLASS Amanda Strand – Team Toppform
3 PLASS Catharina Holmbukt – Porsgrunn Fitness & Bodybuilding Klubb
4 PLASS Alexandra Paar – Lewel Ultimates
5 PLASS Ina Angelica Loader – Team Toppform
6 PLASS Natalia Krosby-Schjerven – Team Toppform

BIKINI FITNESS +172cm – RESULTATER

1 PLASS Ida Karoline Johansen – Team Fit2gether
2 PLASS Ingeborg H. Bakken – Team Toppform
3 PLASS Elina Turka – Team Toppform
4 PLASS Linn Karin Furesund – Kaliber FKK
5 PLASS Anette Pettersen – Team Toppform

BIKINI FITNESS OVERALL Charlotte Mentzoni – Team Livefit

CLASSIC BODYBUILDING – RESULTATER

1 PLASS Andreas Adolfsson – Team Fit2gether
2 PLASS Mikkel Kolstad – Team 24fitness
3 PLASS Stian Tangen – Kaliber FKK
4 PLASS Sebastian Haugan – Kaliber FKK
5 PLASS Andre Michalsen Kaliber FKK

CLASSIC BODYBUILDING master

1 PLASS Andreas Adolfsson – Team Fit2gether

CLASSIC BODYBUILDING OVERALL Andreas Adolfsson – Team Fit2gether

Wellness

1 PLASS Benedikte Yddal – Haralds Gym

LØRDAG

MENS PHYSIQUE JUNIOR OPEN – RESULTATER

1 PLASS Preben Pedersen Haralds Gym
2 PLASS Dan Mikael Helgestad Team Toppform
3 PLASS Gaute Haugen Team Fit2gether
4 PLASS Imran Khan Haralds Gym
5 PLASS André Bergan Haralds Gym
6 PLASS Efrem Okbay Kaliber FKK

MENS PHYSIQUE DEBUTANT – 179 – RESULTATER

1 PLASS Tien Tran Haralds Gym
2 PLASS Arkadiusz Bosek Team City 24/7
3 PLASS Surasak Rungroj Team 24fitness
4 PLASS Damien Shank, Partner Partner Fitness Team
5 PLASS Efrem Okbay Kaliber FKK
6 PLASS Sebastian Knörr Team 24fitness

MENS PHYSIQUE DEBUTANT + 179 – RESULTATER

1 PLASS Kristoffer Bjørndal – Team Livefit
2 PLASS Ole Elias Hogga – Team Team Fit2gether
3 PLASS Zahed Omer Soleiman – Kaliber FKK
4 PLASS Daniel Bjørnebekk – Haralds Gym
5 PLASS Morten Johansen – Partner Fitness Team
6 PLASS Ørjan Johansen – Team LiveFit

MENS PHYSIQUE -176cm – RESULTATER

1 PLASS Petter Kvernberg – Kaliber FKK
2 PLASS André Bakkevoll Stavseng – Kaliber FKK
3 PLASS Daniel Ek – Team Fit2gether
4 PLASS Safa Azizpour – Team 24fitness
5 PLASS Nashwan Menhel – Team Exit
6 PLASS Andreas Hausland – Team Elite

MENS PHYSIQUE -179cm – RESULTATER

1 PLASS Preben Pedersen – Haralds Gym
2 PLASS Rastegar Rostami – Team 24fitness
3 PLASS Alf Inge Knudtsen – Kaliber FKK

MENS PHYSIQUE +179cm – RESULTATER

1 PLASS Dan Mikael Helgestad – Team Toppform
2 PLASS Andreas Naper Trønnes – Kaliber FKK
3 PLASS Gaute Haugen – Team Fit2gether
4 PLASS Alexander Gilinsky – Team Toppform
5 PLASS Robert Eggen Stensvold – Fit4Flex
6 PLASS Øystein Algrøy – Team City 24/7

MENS PHYSIQUE MASTER- RESULTATER

1 PLASS Safa Azizpour – Team 24fitness
2 PLASS Stian Nystuen – Partner Fitness Team
3 PLASS Kenth-Are Karlsen – Team Toppform
4 PLASS Anders Stenstad – Haralds Gym
5 PLASS Roald Eliassen – Haralds Gym

Womans PHYSIQUE MASTER- RESULTATER

1 PLASS Joanna Natalia Sobon

BODYBUILDING DEBUTANT ÅPEN – RESULTATER

1 PLASS Bjarte Andersen – Team EXIT
2 PLASS Even Vedøy – Team EXIT
3 PLASS Ahmed Ali – Haralds Gym

BODYFITNESS JUNIOR ÅPEN – RESULTATER

1 PLASS Julie Marie Fredriksen – LIllesand Atletklubb
2 PLASS Amanda Jensen – Kaliber FKK
3 PLASS Aina Fagerthun – Team LiveFit
4 PLASS Andrea Amelia Christiansen – Team Toppform

BODYFITNESS DEBUTANT – RESULTATER

1 PLASS Maria Kværnø Pedersen – Team City 24/7
2 PLASS Ebba Iggström – Team 24fitness

BODYFITNESS MASTER- RESULTATER

1 PLASS Camilla Eilertsen – Team Vitality
2 PLASS Anette Dahle – Team City 24/7
3 PLASS May Linn Engevik – Kaliber FKK
4 PLASS Anette Grennes – Porsgrunn Fitness & Bodybuilding Klubb
5 PLASS Åse Tveitastøl – Team City 24/7

BODYFITNESS -163 cm – RESULTATER

1 PLASS Julie Marie Fredriksen – LIllesand Atletklubb
2 PLASS Jannicke Kirkelund – Team Toppform
3 PLASS Hanne Lulu Holst – Team Toppform
4 PLASS Trine Andreassen Kvam – Team Invictus
5 PLASS Amanda Jensen – Kaliber FKK
6 PLASS May Linn Engevik – Kaliber FKK

BODYFITNESS +163cm – RESULTATER

1 PLASS Camilla Eilertsen – Team Vitality
2 PLASS Anette Dahle – Team City 24/7
3 PLASS Connie Holm – Team Toppform
4 PLASS Monika Ulseth – Team Toppform
5 PLASS Andrea Amelia Christiansen – Team Toppform
6 PLASS Åse Tveitastøl – Team City 24/7

CLASSIC PHYSIQUE OPEN – RESULTATER

1 PLASS Joakim Rafoss – Team Elite
2 PLASS Roger Holsether – Team 24fitness

MENS PHYSIQUE OVERALL Preben Pedersen – Haralds Gym

BODYFITNESS OVERALL  Julie Marie Fredriksen – LIllesand Atletklubb

 

Komplett resultatliste med dommerprotokoll fra SFJO kan sees her

Geir Tverdal
Av Geir Tverdal august 30, 2019 06:19

Kommentarer