Stavanger Open 2011 | FILM

Av Geir Tverdal september 25, 2011 17:46

Stavanger Open 2011 | FILM

HD Film i fra Stavanger Open

– Women’s Bodyfitness overall



1 PLASS:
Mette F. Stensland – Team 24Fitness – Norway 
2 PLASS: Arti Sharma Lopes – Team Gymgrossisten – Norway

– Women’s Bodyfitness +163 cm (over)

1 PLASS: Mette F. Stensland – Team 24Fitness – Norway
2 PLASS: Kristina Skjelberg – Team Gymgrossisten – Norway
3 PLASS: Linda Kristin Jensen – Harald’s Gym
4 PLASS: Christine Søderholm Johannessen – Kaliber FKK – Norway

– Women’s Bodyfitness -163 cm (under)

1 PLASS: Arti Sharma Lopes – Team Gymgrossisten – Norway
2 PLASS: Maren Hult – Club Athletic – Norway
3 PLASS: Nora Sivertsen Mathisen – Kaliber FKK – Norway
4 PLASS: Vilde Dons – Kaliber FKK – Norway 

– Men’s Athletic Fitness Open

1 PLASS: Thomas Hjelde Thoresen – Kaliber FKK – Norway
2 PLASS: Jens Erich Jenssen – Kaliber FKK – Norway
3 PLASS: Stig Skog Andersen – Team City Gym – Norway
4 PLASS: Kristian Lauknes – Kaliber FKK – Norway 
5 PLASS: Rino Ravn Berg – Club Athletic – Norway
6 PLASS: Thomas Nilsson – Team City Gym – Norway

– Women’s Athletic Fitness Open



1 PLASS:
Louise Schjerpen – Team HelseShop – Norway
2 PLASS: Kristine Bjørnå Vinje – Atletix Fitnessklubb – Norway

– Men’s Bodybuilding overall



1 PLASS: Jostein ؘdegården – Team 24Fitness – Norway 
2 PLASS: Peter Lagermand – Team Loaded – Denmark 
3 PLASS: Patrik Kasra – Sweden
4 PLASS: Morten Vedøy – Team City Gym – Norway

– Men’s Bodybuilding +90 kg (over)



1 PLASS:
Jostein ؘdegården – Team 24Fitness – Norway
2 PLASS: Soran Rashid – Team HelseShop.biz
3 PLASS: Mark Nairn – Team City Gym – Norway
4 PLASS: Ronny Rakland Isaksen – Team MH Kosthold – Norway
5 PLASS: Thomas Lorier Steen – Drammen FKK

 – Men’s Bodybuilding -90 kg (under)

1 PLASS: Peter Lagermand – Team Loaded – Denmark
2 PLASS: Andre Thesen – Team City Gym – Norway
3 PLASS: Jan Sigve Eliassen – Team City Gym – Norway

– Men’s Bodybuilding -80 kg (under)

1 PLASS: Patrik Kasra – Sweden
2 PLASS: Farman-Ullah Mian – Team Atlas Gym – Denmark
3 PLASS: Morten Sande Johnsen – Team City Gym – Norway  
4 PLASS: Jone Nordahl – – Team City Gym – Norway
5 PLASS: Steffan Larsen – Team Gymgrossisten – Norway

– Men’s Bodybuilding Junior

1 PLASS: Morten Vedøy – Team City Gym – Norway
2 PLASS: Erik Thorkelsen – Team City Gym – Norway

– Women’s Bodybuilding Open

1 PLASS: Nina Midling – Team 24Fitness – Norway
2 PLASS: Ida Sefland-Dyhr – Denmark

– Men’s Classic Bodybuilding overall

1 PLASS:
Kristoffer Nimb – Team Busted – Denmark 

– Men’s Classic Bodybuilding +180 cm (over) 



1 PLASS: Kristoffer Nimb – Team Busted – Denmark
2 PLASS: Thor Arne Rosland – Team City Gym – Norway
3 PLASS: Christian Andre Sterk – Team Toppform – Norway
4 PLASS: Roy Simon Bang – Kaliber FKK – Norway
5 PLASS: Mikael E Johansson – Team Gymgrossisten

– Men’s Classic Bodybuilding -180 cm (under)



1 PLASS: Vegard Thevik – Kaliber FKK – Norway
2 PLASS: Thor Raymond Eng – Team Uno – Norway
3 PLASS: ؘystein Oftedal – Team City Gym – Norway
4 PLASS: Joakim Rafoss – Atletix Fitnessklubb – Norway
5 PLASS: Carl Erik Gulliksen – Team Toppform – Norway

– Women’s Classic Bodybuilding Open



1 PLASS: Evy Rustad – Team 24fitness – Norway
2 PLASS: Aslaug Lia Pettersen – Atletix Fitnessklubb – Norway


 – BODYBUILDING -90/+90 KG ( Prejudging )



– BODYFITNESS ( Prejudging )


Av Geir Tverdal september 25, 2011 17:46

Annonser



Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta gode tilbud og nyheter

* påkrevd


Annonser